Peršokti į turinį

Kas padės duosiu 4+rep.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3947 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O tu pavyduolis :D

Echem, nemanau jog padlaižiavimo išvis įmanoma pavydėt, na o padlaižiaujant dažniausiai susikuri daug maš gerą reputacija žmonių kuriems padlaižiauji akyse, o kaip aš suprantu, tu visų akyse laikomas tuo pačiu idiotu... Atsakyk į mano klausima - ko čia pavydėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Echem, nemanau jog padlaižiavimo išvis įmanoma pavydėt, na o padlaižiaujant dažniausiai susikuri daug maš gerą reputacija žmonių kuriems padlaižiauji akyse, o kaip aš suprantu, tu visų akyse laikomas tuo pačiu idiotu... Atsakyk į mano klausima - ko čia pavydėt?

čia tu pavydi turėjau minty , kad ji pagyrė o ne tave :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad nelabai moki skirt pavydą nuo paniekinimo... Tu matai šioje temoje bent vieną postą aukščiau werso, kurį kas nors būtų galėjęs pagirti? Ne? Man regis dėl to nes tokių nebuvo, taigi, aš nelabai stengiuosi būti pagirtas kažkokio subinlaižio, kuris lindo anksčiau, lenda ir dabar, ton pačion subinėn... Realiai man nebuvo jokio skirtumo kas čia ir apie ką diskutuoja, kol nepamačiau eilinio "Zakerio" ar kaip jį vadint, lindimo subinėn ir to nepabrėžiau... Šis veikėjas lindo subinėn Unitazui, man, o dabar, jau ir wersui, jo stažas didėja, greit bus nebetinkamas naudojimui... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3947 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...