Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau 1.6.* Projekto. [Builderis] [Kainos nėra]


ignas789

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3955 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu San Andreas Multi Player žaidėjas, bet SA-MP'e man jau labai nusibodo, todėl noriu pameginti kažką tai naujo. Žaidžiau Minecraft'ą gan ilgą laiką. Tai yra apie 10 mėnesių. Per tą laiką prisižiūrėjau visokių stilių, todėl gan turiu nemažą patirtį. Esu buvęs, MCdark.lt serverio viršiausias builderis, bet projektas nekaip susiklostė, todėl ir palikau aš jį. Na pereikime, prie temos. Buildinčiau kiek turėčiau laiko, gan už juokingą kainą. Man reikėtu tik GameMode ir VIP paslaugų. Kaip kiti sako, manau pakaktų SuperVIP/Admin. Savo buildintų vietovių neturiu. Bet atėjas i serverį, viską maloniai parodyčiau. Na, koks turėtu būti serveris? O gi visai paprsatas. Svarbiausia 1.6.* versija, na ir kad būtų Factions/PVP/Jobs/RankUp. Daugiau nebeturiu ką ir bepridurti. Skype neviešinsiu, nes daugėlis sako, kad prikvies o paskui Skype bot'ą paleis. Todėl, jai norėtumete kad būčiau jūsų projekte, parašykite komentaruose kad norėčiau, na ir apibūdinkite serverį. Jai mane sudomins, aš jums kuo greičiau atrašysiu savo Skype'o Nick'ą, na ir ten aptarsime apie svarbesnius reikalus. Aš litų nenorėsiu už savo darbą. Taigi rašykite i komentarus, tokiu būdu.

Apie serverį/Kokia serverio būsena/Ar sutinkate su mano sąlygomis/Jūsų Skype vardas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3955 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...