Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkite dėl žaidimo ar viskas gerai su mano settingais?


unfilled

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3943 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi aš norėčiau isirašyti BF3 bet, kaip įsirašiau tai ten ta pradžia kur rašo kas sukūrė bei menu nelaggina. Pradėdu žaisti singleplayer ir kaškaip viskas pradėda strigti! Prašau padėkit, štai mano kompiuterio nustatymai -

Windows 7 Professional

Microsoft Corporation,2009

Service pack 1

Sistema ----

Įvertinimas 5,0

Įdiegta atmintis (RAM): 3,00 GB

Procesorius: Intel® Pentium® CPU P6200 @ 2.13GHz 2.13 GHz

Sistemos tipas: 32 bitų operacinė sistema

Už pagalbą +R3P ačiū!

P.S - Bandžiau visokius no-lag vidus bet, nieko neįšėjo.

Redaguota , nario ePaz
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laggina nes gali būt blogas crackas, o dar neaišku kokia vaizdo plokštė :D stovi koks HD 3430 ar GT230... Ram užtenka ir 2gb per akis minimaliem nustatymam, CPU irgi tokio užteks :) tie 64bit nieko nedaro, pas mane 32bit win, ir multiplayeri ir singleplayeri lošiu ir vargo nematau :) Čia manau esmė kad kažkas nesurašyta tarkim driveriai, ar tai crackas lievas, arba vaizdūške vapšie pasenus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad nieko tas nepasako, nes yra nuo HD 4000 iki HD 7000 versijos, tiksliau biški parašyk, ovixs, pas mane c2d (Core 2 duo) e8400 3ghz ir HD 7770 tai bf3 ant high lošiu ir bėdų nematau... Ant BF3 naudoja labiau vaizdo plokšte nei CPU todėl jam ir nereikia galingo CPU labai...

HD7770 pigu yra nusipirkti jau visą pc , procesorius tavo neblogas , o epaz tai bent parašyk kuri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Agilero, nelabai suprantu ką tu šituo postu norėjei pasakyt ? ePaz manau net pats nežino kokia ten vaizdo plokštė apart tai kad ten greičiausiai laptopas kadangi ten mobility vaizdo plokštė, tai jei tas laptopas naujesnis gali būt koks HD 7670m ir panašiai, o kad man CPU neblogas, tai bentjau nepistum proto, kadangi šiuo metu Pentium g2020 ir tai yra galingesnis, šitam kompui jau yra 4 metai kaip naudojamas, ir prieš tris mėn. upgradinta vaizdo plokštė, kadangi man ultra nustatymu nereikia žaidimuose, juolabiau kad aš jų beveik ir nežaidžiu tai man kolkas šito per akis :) Bėto HD 7770 yra pigi medium-endine ant ribos vaizdo plokštė jei tu tai turėjei omenį, tai aš ir pats tą žinau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3943 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...