Peršokti į turinį

Minecraft Senoviško Stiliaus Projektas


Vip

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mediaval

Kuriamas Naujas Projektas Kuriame Bus Daug Panašumo Į Realu Gyvenimą.

Viskas Apie Serverį : Tai Vieta Kurioje Vyksta Visokie Puolimai Ir Įdomybes. Serveryje Bus Gaujos Kurios Grobs Banką Ir Kažkokias Kavinęs. Žmonies Kai Kuriu Populiariausiu Gaujų Gali Netgi Bijoti. Tai Pat Bus Ir Darbai Pvž : Policija - Jie Bandys Atgrobti Užgrobtą Pastatą,Žmogų. Tai Pat Bus Daug Namų Kuriuose Galima Bus Gyventi. Bus Vieta Kur Galėsite Važiuoti Su MineCartu Į Kitą Miestą. Kirsdamas Medį Ar Kažką Panašaus Darydamas Galėsi Parduoti Į Parduotuvę Ir Užsidirbti Pinigų Pragyvenimui. Pačios Populiariausios Gaujos Bus Paskelbtos Mūsu Tinklalapyje. Ir Kas Dvi Savaitęs Bus Skelbiamos Pačios Geriausios 3 Vietų Gaujos. (Pirmom Savaitėm Neskelbsim Tik Tada Kai Sukursim Normaliai) Geriausios Gaujos 3 Vietų Gaus Prėmijas Kas 2 Savaitęs. Bet Jeigu Kitą Savaitę Kokią Komandą Pakils Į 3 Vietą O Jus Nusileisit Į 4 Vietą Tai Premiją Gaus 3 Vietos Gaują.

Kita : Musu Tinklalapyje Yra Jau Paskelbtos Atranktos Į Darbus. Tai Pat Turim Gerą Hosta Iki Sausio Mėnesio Ir Weba Su .lt Galunę Tad Mums Remėju Nereikia Gal Koks 1 Ir Praverstu Bet Pinigų Ir Patys Turim.

Serverio Informacija :

Mūsų Tinklalapis : Www.Mine-Craft.lt

Mūsų Serverio Ip : (BUS)

Serverio Veikimo Laikas : 24/7

_______________________________________________________________________________________________

Jau Galite Pildyti Anketas Į Darbų Vadus.

Pagarbiai Savininkas : Rytis

Redaguota , nario Freak_Decarlo
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Atleisk, bet kad ir kaip tragiškai skambėtų galbūt- nu man tai įprastas samp serveris atrodo. :D

Aprašymas aišku irgi ganėtinai tragiškas. Kam tos spalvos? Kam tos didžiosios raidės kiekviename žodyje? Ir kodėl tiek siaubingai daug klaidų aprašyme? Kiekvienam sakiny bent po dvi-tris klaidas, jei ne daugiau.. :)

Dar tragiškiau atrodo tavo parašas po projektu, ta saskaita.5a.lt reklama tikrai nieko gero neprideda.. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

:D Atleisk, bet kad ir kaip tragiškai skambėtų galbūt- nu man tai įprastas samp serveris atrodo. :D

Aprašymas aišku irgi ganėtinai tragiškas. Kam tos spalvos? Kam tos didžiosios raidės kiekviename žodyje? Ir kodėl tiek siaubingai daug klaidų aprašyme? Kiekvienam sakiny bent po dvi-tris klaidas, jei ne daugiau.. :)

Dar tragiškiau atrodo tavo parašas po projektu, ta saskaita.5a.lt reklama tikrai nieko gero neprideda.. :)

Tu Žiurėk Į Projektą. O Ne Į Paraša Ir Didžiasias Raides. Ir Tau Čia Ne SA:MP O Minecraft Redaguota , nario Freak_Decarlo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Senolių išmintis sako, kad apie prekę sprendžia pagal pardavėją. O pardavėjas matomai prekės nemoka pristatyt, netgi atsakydamas man į prieš tai buvusią žinutę privėlei klaidų. :)

O panašumus San Andreas: MP aš pastebėjau manau ne vienas, nes niekad neteko matyt, jog minecraft'o serveriuos bandomas sukurti RP, prieinamas visiems, su darbų direktoriais(oi, atsiprašau, vadais, labai skiriasi :D), yra gaujos ir pan.

Nieko prieš tai aš asmeniškai neturiu, bet jeigu tu kuri šį serverį- ten žaisti tikrai nepanorėsiu, nes matomai pats esi linkęs tikėti apgavystėmis(vėl lenkiuosi prie parašo), na ir antras daiktas, galbūt ne toks aktualus daugumai žaidėjų- nekenčiu nevykusių bandymų rašyti taisyklingai. Tik tiek. :)

Ah, ir dar vienas pastebėjimas. Sakai žiūrėk į projektą. Tai kad dar to projekto, kiek suprantu nėra, yra tik idėja ir nelabai vykęs jos pristatymas. :) Taip kad nedaryk iš savęs kvailio ir retkarčiais išmok priimti konstruktyvią ir argumentuotą kritiką, o jei nenori jos priimti bent kontr-argumentuok mano pasisakymą ir nešok į akis su tokiais grubiais pareiškimais, kad čia ne samp, o minecraft. Ir pats tą žinau juk, tik paminėjau kodėl man labiu tavo rašliava priminė tą žaidimą, o ne kokį kitą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Senolių išmintis sako, kad apie prekę sprendžia pagal pardavėją. O pardavėjas matomai prekės nemoka pristatyt, netgi atsakydamas man į prieš tai buvusią žinutę privėlei klaidų. :)

O panašumus San Andreas: MP aš pastebėjau manau ne vienas, nes niekad neteko matyt, jog minecraft'o serveriuos bandomas sukurti RP, prieinamas visiems, su darbų direktoriais(oi, atsiprašau, vadais, labai skiriasi :D), yra gaujos ir pan.

Nieko prieš tai aš asmeniškai neturiu, bet jeigu tu kuri šį serverį- ten žaisti tikrai nepanorėsiu, nes matomai pats esi linkęs tikėti apgavystėmis(vėl lenkiuosi prie parašo), na ir antras daiktas, galbūt ne toks aktualus daugumai žaidėjų- nekenčiu nevykusių bandymų rašyti taisyklingai. Tik tiek. :)

Ah, ir dar vienas pastebėjimas. Sakai žiūrėk į projektą. Tai kad dar to projekto, kiek suprantu nėra, yra tik idėja ir nelabai vykęs jos pristatymas. :) Taip kad nedaryk iš savęs kvailio ir retkarčiais išmok priimti konstruktyvią ir argumentuotą kritiką, o jei nenori jos priimti bent kontr-argumentuok mano pasisakymą ir nešok į akis su tokiais grubiais pareiškimais, kad čia ne samp, o minecraft. Ir pats tą žinau juk, tik paminėjau kodėl man labiu tavo rašliava priminė tą žaidimą, o ne kokį kitą. :)

Bandysiu viską daryti gerai. Suprask čia ne sa:mp bet tesiog western gal ir panašu į sa:mp bet tai minecraft.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...