Peršokti į turinį

JohnSmith tekstūrų paketas [1.6] [32x]


ProGreen

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

JohnSmith

Na tai ką, ko gero daug pasakoti nereikia, nemirštanti legenda pripažinta tiek paprastų žaidėjų, tiek statytojų, tiek Minecraft dizainerių... Tekstūrų paketas pritaikytas senoviniam, Medieval stiliui.

Kūrėjo pristatymą galite rasti paspaudę ČIA

Atsisiųsti JohnSmith tekstūrų paketą (1.6 | 32x) galite paspaudę ČIA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek tu matiai lietuvių kuriančių tekstūrų paketus? 1? 2? (neskaitant modifikacijų kūrėjų)... O dar gal matiai šiame forume originalių tekstūrų? Ne? Tai ko tu tikiesi? Tekstūras kurt nelabai apsimoka, iš jų neužsidirbsi, netapsi žinomu, ar dar kažko panašaus... Tai ko tu tikėjaisi? Jog būsiu kažkoks išskirtinis ir sukursiu, tai ko praktiškai niekas nekuria? Deja toks neesu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek tu matiai lietuvių kuriančių tekstūrų paketus? 1? 2? (neskaitant modifikacijų kūrėjų)... O dar gal matiai šiame forume originalių tekstūrų? Ne? Tai ko tu tikiesi? Tekstūras kurt nelabai apsimoka, iš jų neužsidirbsi, netapsi žinomu, ar dar kažko panašaus... Tai ko tu tikėjaisi? Jog būsiu kažkoks išskirtinis ir sukursiu, tai ko praktiškai niekas nekuria? Deja toks neesu...

Mozalas kūrė ir kuria kiek žinau :) Visai nieko pas jį, tik rezoliucija, bent man, gerokai žema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mozalas kūrė ir kuria kiek žinau :) Visai nieko pas jį, tik rezoliucija, bent man, gerokai žema.

Nu taip, taip, yra kuriančių, neneigiu, bet ką aš sakau, jog tokių vienetai ir jie yra nifiga nežinomi, nes, bent jau mano nuomone, tai tas tekstūras kurt visiškai neapsimoka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...