Peršokti į turinį

Super pasiulimas del sukurimo zm plug admin packo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5051 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man reik kad kas nors man sukurtu labai gera zm plug servo tas kas imsis sito darbo atsilyginsiu . Man pagrindinai reik gero zm plug admin peko . Jai toki padarysit kas nors atsilyginsiu pinigais . Man reik kad butu daug ivairiu zombiu ir kad kiekvienas butu su skinais ir skirtingom rankom zombiu turetu but apie 15 . Dar noreciau extra item ju taip pat turetu buti daug pvz : predatoriaus pirkimas auksinio ak auksinio deagle t-viruso priesnodis ir pns. dar kad butu granotos su ivairiom funkcijom pauspaudis desi peles migtuka kad galetum pasirink numetimo rezime pvz laseris paprastas ar jutiklinis dar reiktu kad butu vipai ir adminai ir dar dauk kitko uz mazdaug 5-20lt priklauso nuo padarymo krc jai darysi darykit toki serv kokiam zaistu daug zmoniu su daug funkciju ir priedu aciu. :nice: Mano skype : meserati2

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

supratau tai kad tau reik daug visokio SH kuriems viskas lagintu :] patikek nuo tiek visko lagins servas kaip nzn rasai tau reik daug zombiu klasiu nu tai pats rinkis kokias yra ivairiu, tada extra item irgi rinkis yra intikuose, admin pack atsisiunti ir pats viska kuri, ner sunku, jei nemoki ziurek pamokas :] gal ir uzknys bet turesi gera serveri :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5051 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...