Peršokti į turinį

Smeage island


Antuonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3939 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Miela bendruomene,

šiandien aš jums pristatau savo darbą "Smeage island". Tai yra custom išlikimo žemėlapis kurį darau nuo bedrocko, blokas po bloko. Pati sala yra kuriama privačiam užsienio projektui, kaip supratau jų idėja yra RolePlay projektas panašus į serialą "Dingę". Nesigilindami daugiau galite peržvelgti nuotraukas, darbas dar ankstyvoje stadijoje, apačioje pateiksiu tikslesnius duomenis.

XkezhF5.png

X9rpKmM.png

z8TlbxM.png

Taigi, mano tikslai šiam žemėlapiui:

1. [+] Sukurti custom medžius;

2. [+] Sukurti tvarkingą, tačiau netolygią urvų sistemą (žaidėjai galės rasti mažus ir trumpus arba milžiniškus ir ilgus urvus);

3. [-] Sukurti pakrantes;

4. [-] Smėlio bei molio generacija vandenyne;

5. [+] Suderinti žemėlapį su minecraft struktūrom ("Stronghold");

6. [-] Sudėti sukurtus custom medžius ir augaliją į žemėlapį;

7. [-] Sukurti senovinį žemėlapio pavyzdį.

  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na va, čia kitas reikalas, va čia tai ir darbas, daugiau tokių galėtum įkelt, nes su tais simple house buvai net reputacija (kaip builderio) mano akyse susigadinęs, na dabar aiškiai matosi ką tu sugebi ir ką darai, nebe tie šudukai, namiukai... Darbas ko gero vertas didžiausio dėmesio šiame forume.

"7. [-] Sukurti senovinį žemėlapio pavyzdį."

Kaip čia suprasti? Gal galėtum pateikti kitų statinių pavyzdžių su šiuo daiktu (nežinau kaip pavadinti :D)? Niekada apie nieką panašaus neesu girdėjęs :?...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2013-07-13 20:45, Orintas parašė:

Gražu, gal galima pasidomėti, kiek tau sumokės už šį žėmėlapį.?

Kai bus baigtas tada duosiu kainą, šis žemėlapis yra gaminamas privačiam užsienio serveriui. Jai jo savininkai sutiks, bus parduodamas. Mano skype: 

Kuo greičiau rezervuosit, tuo didesnė tikimybė, kad gausit.

P.S. Labai dėkingas už įvertinimą!

2013-07-14 01:25, Friskis1398 parašė:

Grazu kaip ir visi tavo darbai 10/10 nors ir nebaigtas

Tikiuos kuo greičiau pribaigt, ačiū :)

2013-07-14 04:55, ProGreen parašė:

Na va, čia kitas reikalas, va čia tai ir darbas, daugiau tokių galėtum įkelt, nes su tais simple house buvai net reputacija (kaip builderio) mano akyse susigadinęs, na dabar aiškiai matosi ką tu sugebi ir ką darai, nebe tie šudukai, namiukai... Darbas ko gero vertas didžiausio dėmesio šiame forume.

"7. [-] Sukurti senovinį žemėlapio pavyzdį."

Kaip čia suprasti? Gal galėtum pateikti kitų statinių pavyzdžių su šiuo daiktu (nežinau kaip pavadinti :D)? Niekada apie nieką panašaus neesu girdėjęs :?...

Am... Darbas dar gaminamas, o tie mažiukai šūdukai man yra be galo mieli, nes dažniausiai žemėlapį gaminame tiesiog serveriuose, taigi nelabai lieka galimybės kažką užrodyt liaudininkams ;D Šis darbas taip pat man patinka, tačiau tie namukai yra viso ko sėkmė :)

Tą žemėlapį jūs pamatysit dar (tikriausiai)... Šitas žemėlapis turi būti pribaigtas iki tam tikro termino, niekur neskubu.

Dėkui už pagyrimus :P

2013-07-14 11:21, #Sampleris parašė:

Meikau, kad tik galėčiau tavo klonų pridaryt ;D Tada niekas dirt housų manau nebestatytų.

NPC prideliok serveryje :D

P.S. Komentaras teigiamas, bet klonavimas skausmingas, neleisčiau :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3939 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...