Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar kurti minecraft serverį :?.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar kurti minecraft serverį ?  

46 balsai

  1. 1. Ar kurti minecraft serverį ?

    • Taip , kodėlgi ne !
    • Ne...
    • Nežinau, ne man spresti.


Recommended Posts

Sveiki visi nutariau jūsų paklausti ar man kurti minecraft serverį - jei taip taip parašykite kokio žandro būtu geriausia . Man pinigų negaila serveriui galiu išleisti apie 280 litų , žinau gerų pluginų kurių nėra kituose lietuviškuose minecraft serveriuose , siūlikite , balsuokite ar man kurti ar užmiršti apie šitą svajonę ;/...

Turiu 1,5 metuų patirtį.

Srr ,kad ne į tą skilti rašau tiesiog nėra tinkamos ;..

Redaguota , nario Rks.Bestas
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki visi nutariau jūsų paklausti ar man kurti minecraft serverį - jei taip taip parašykite kokio žandro būtu geriausia . Man pinigų negaila serveriui galiu išleisti apie 280 litų , žinau gerų pluginų kurių nėra kituose lietuviškuose minecraft serveriuose , siūlikite , balsuokite ar man kurti ar užmiršti apie šitą svajonę ;/...

Srr ,kad ne į tą skilti rašau tiesiog nėra tinkamos ;..

Jei svajonė mėgink kurti. :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei esi naujokas- nekurk. Prisijunk prie kito projekto, įgyk patirties ir kurk. Kam teršt rinką tuom pačiu per tą patį, jeigu gali siekti kokybės? Kokybė lems tau viską, reklamą ir t.t. Tiesiog prasimušk pirma jau esančiam projekte, įgyk pažinčių, reklamos galimybių ir žinių ir tuomet kurk. ;)

Būtent. Jeigu jis naujokas tegul geriau kokiems vaikų namams paaukoja - vis didesnė nauda būtų..

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...