Peršokti į turinį

Fruit Catcher


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3964 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Kadangi mėgstu viską išbandyti, tai ir žaidimų kūrimą, bandau, šis užsiemimas man labai patiko, nors sugadina daug nervų, bet nežinau po kiek laiko praeina visas piktumas... Taigi šį žaidimą kūriau gal 3H su biškiu, truputėli padėjo DominiC, galiu pasakyti labai mldc žmogus yra prikolnas ir šiaip, jau mačiau "Red VS. Blue" atnaujinimą, galiu pasakyti labai įdomus, net užsikabliavau

:D. Tai tiek štai žaidimo link, sakykite jei norite atnaujinimų ;)

1.0

1.1

1.2

Redaguota , nario - Positive.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Update, daugiau nebeupdeitinsiu, nebent jūs norėsite...

Pakeistos truputi spalvos

Įdėtas naujas nematomas vaisius, kurį pagavus gausite 500 taškų ir 100sec(Tik tuščiame režime)

Padaryta jog ant vaisių užtektų užvesti tik su pelyte, nereikia maigyti

Pataisyta 2 klaidos (Neviešinsiu, nes gėda :D)

Redaguota , nario - Positive.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Update, pakalbėjau su vienu žmogumi jis man patarė šį žaidimą tobulinti, kol atsibos visiems žmonėms, nes jis tikrai gan gerai sukomplektuotas, na aš taip ir padariau, tikrai nemažai darbo įdėjau, ir štai ką gi padariau. Tikiuosi jums patiks, jei turite pasiūlymų sakykite, nes tikrai be jūsų aš nieko nepadarysiu. Mano skype - Giedrius1881 kreipkitės jei kašką norite pasakyti ;). Manau nuo pirmos versijos tikrai pasistumėjau, pirmame pranešime bus visos versijos, tad galite pažiūrėti kaip viskas keitėsi.

Nauji vaisių paveiksliukai

Įdėta parduotuvė, joje galima nusipirkti laiko, ananasą, arba panaikinti bombas

Nauji mygtukai, logotipas, bei fono paveiksliukai

Pataisytos kelios mažos klaidos

Pakeistas vidutinio lygio išdėstymas

Įdėtas informacijos mygtukas, ir pati informacija

Pakeistas laiko limitas iš 30sec į 50sec

Pakeista fono muzika

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na žinok šaunu jog stengies, bet su tokiu žaidimu nieko nepasieksi, tik savo laika gaišinti, geriau mokinkis programuoti, ir tada daryti žaidimą, žaidimas būs geeresnes kokybės, išmoksi programuoti tai didelis +

Tai aš dabar mokinuosi, bet tik to mokymosi niekur nenaudoju, planuoju kurti šaudyklę, bet dar čia vėliau dabar užtenka tokio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3964 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...