Peršokti į turinį

DriverScanner - greitas draiverių instaliavimas/atnaujinimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3972 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

internetas tau streikuoja , man viskas gerai.

Tu durnas *Myliu SuperGames.lt* ar kas tau? Tau viskas gerai- sedėk sau iš laimės kelnes prišikęs. Nemažai kam toks pats šūdas kaip ir man. Nueik į google ir suvesk DriverScanner slow download ar dar kokį šūdą. Pamatysi kiek nusiskundimų primes.

Redaguota , nario Erk`
Įsppėtas. Kieksmai.
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu durnas *Myliu SuperGames.lt* ar kas tau? Tau viskas gerai- sedėk sau iš laimės kelnes prišikęs. Nemažai kam toks pats šūdas kaip ir man. Nueik į google ir suvesk DriverScanner slow download ar dar kokį šūdą. Pamatysi kiek nusiskundimų primes.

dink iš čia savo kvailuma iš niekur pradejai rodyti. Laisvas

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dink iš čia savo kvailuma iš niekur pradejai rodyti. Laisvas

Prie ko čia jis savo kvailumą rodo? Jeigu jisai sako, kad programa yra šū*o verta ir kad jinai lėta nereiškia, kad jis rodo kvailumą, čia jo nuomonė ir tau jis pačiam siūlo nesinaudot ja nes jinai yra prasta ir siūlo pagooglint, PAIMIOŠ PACAN?

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čia jis savo kvailumą rodo? Jeigu jisai sako, kad programa yra šū*o verta ir kad jinai lėta nereiškia, kad jis rodo kvailumą, čia jo nuomonė ir tau jis pačiam siūlo nesinaudot ja nes jinai yra prasta ir siūlo pagooglint, PAIMIOŠ PACAN?

Visiems lėtai siunčia - man viskas gerai kame bėdos , intiką tegul normalų pasiima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai pričiom man turėt normalų intiką, jeigu su normalia programa man normaliai ir siunčia.

nu aš pats nesuprantu , genius aišku gera , bet pvž man intikas 40-50mb bet siunčia normaliai , nei stabdosi , greitai draiveriai susiinstaliuoja. Ir bėje ne vien tau sakau , pats sakei ,ne vien tau lėtai siunčia.

Redaguota , nario Tiekėjas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3972 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...