Assasinas

[LT][FUN][1.5.2] SimpleVanish 1.0

Recommended Posts

Prie┼í pradedant, nor─Ś─Źiau pridurti, jog nieko ─»sp┼źdingo net a┼í ─Źia nematau. ┼áiame plugin'e panaudoti tik 2 bukkit api esantys event'ai ir kelios eilut─Śs kodo. Well, a┼í esu tik pradedantysis. O viskas prasideda nuo praktiko. Kaskart mano ─»g┼źd┼żiai vis did─Śja - ir tai mane d┼żiugina. ┼Żinoma, dirbsiu a┼í ir prie didesni┼│ projekt┼│. Svarbiausia praktika, tik praktika. O toliau - laisvoji zona.

SimpleVanish suteikia jums galimyb─Ö pasisl─Śpti nuo ┼żaid─Śj┼│ ir taip sekti ar net steb─Śti juos. Puikus ─»rankis gaudant ┼żaidimo taisykli┼│ pa┼żeid─Śjus.

Komandos:

• /Hide

Veikimas: ┼żaid─Śjas para┼í─Ös komand─ů bus pasl─Śptas.

• /UnHide

Veikimas: ┼żaid─Śjas para┼í─Ös komand─ů bus v─Śl matomas.

Netur─Śdamas daug laiko, nesutvarkiau ir papras─Źiausi┼│ permission'┼│. Na, jei ┼żmon─Śms tikrai spaus reikalas - visada surasiu laisvo laiko. Tai tiek, stengsiuosi tobul─Śti smile.png

Redaguota , nario Wolfram

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

pagal koda rodos pasleps zaideja tik nuo pacio zaidejo, kiti vis dar ji matys

p.hidePlayer(p);

Nuo sav─Ös bandai pasisl─Śpt ?:D

Antra tai pasl─Śpt tai pasl─Śpsi, bet packet'us toliau rodys. Vadinasi visuose minimapuose, esp ir t.t. tur─Śt┼│ rodyt ┼żaid─Śj─ů. :)

Antra tai pasl─Śpt tai pasl─Śpsi, bet packet'us toliau rodys. Vadinasi visuose minimapuose, esp ir t.t. tur─Śt┼│ rodyt ┼żaid─Śj─ů. :)

Nerodys, jei ┼íia funkcij─ů panaudosi tinkamai. ;)

Redaguota , nario -=´╝«´╝»´╝ž´╝í´╝Č´╝»´╝│´╝í=- uGames.EU

Nerodys, jei ┼íia funkcij─ů panaudosi tinkamai. ;)

Pama─Źiau koks esu kvailas. Pasl─Śpiau save nuo sav─Ös. Kai gry┼íiu, sutvarkysiu :s

Nogalosa, jeigu naudosiesi tik tuom kodu kuris pateiktas pas wolfram jis vistiek packet┼│ nesl─Śps, kiek ma─Źiau. Gal ir klystu ar taip ar taip esu gan─Śtinai pavarg─Ös ir jau daug k─ů ┼íiuo metu praleid┼żiu pro akis. Heh. :)

Nogalosa, jeigu naudosiesi tik tuom kodu kuris pateiktas pas wolfram jis vistiek packet┼│ nesl─Śps, kiek ma─Źiau. Gal ir klystu ar taip ar taip esu gan─Śtinai pavarg─Ös ir jau daug k─ů ┼íiuo metu praleid┼żiu pro akis. Heh. :)

Kodas, kur─» pakeit─Ś wolfram tikrai packetus si┼│s kitiems ┼żaid─Śjams... Jug pagal pateikt─ů kod─ů, jis tur─Śt┼│ tik sau nesi┼│sti savo packet┼│. (mindblow)

That is true, I'm just a newbie :I

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele