Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4722 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip norėčiau db pažaisti jį, bet gaila mano senas pc, nė vieno žaidimo nepaveža.

Tai kas čia per PC? Tikiuosi internetinius žaidimus kaip http://www.y8.com paveža? :D

Tavo vietoj tikrai pirkčiau naują.

  • Teigiamai 1

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Jai nežinojai tai minecraft yra labai reiklus žaidimas. Galima sakyt kai kuriais atžvilgiais lenkia truputi senesnius žaidimus, kadangi ant kompo gali Crysis normaliai veikt, o minecraft vos paloši

Suprantu, bet vistiek pavyzdžiui matymas trumpas ir grafika greita. :)

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Tai visiška teisybė, kadangi nė vienoje minecraft versijos kode nebuvo įtrauktas joks panašus mobas, ir taip pat nebuvo to kas apsakoma jo legendoje ( medžiai be lapu, piramides vandenyje ir tuneliukai ). Bet buvo įtrauktas Herobrine mobo skinas prie gyvunu skinu.

Dėl visokiu nesamoniu tai ką galiu pasakyti: Ar tik ne online žaidėt ir kas nors papokštavo, pvz dėl duru gal kas padarė pokšta su redstone, arba tiesiog kas nors subugino block atsinaujinima ir tiek. O dėl šalia lovos stovinčio Herobrine tai nebent tikrai buvo serveryje koks žaidėjas :D

Argi? Žaidžiau ir nemačiau tokių nesamonių. Herobrine tik pasakėlė prieš miega vaikučiams jog mažiau minecrafto žaistu, ir taip pat reklaminis Mojang triukas, o jai ir buvo koks nors bugas dėl pasikeitusio skino mobo, tai būtu labai įdomu pamatyti tą Herobrina su kokios karvės garsais :D

Cia kiekvienas galvoja savo, vieni tiki kiti ne, aisku kvaila manyti kad per zaidima vaidenasi, taciau kaip sake kazkas zaidimuose buna bugu, pvz visoke lagai ir pns, del to kad prie lovos stovejo tas "herobrine" tai tiesiog kai gules i lova galejo uzlaginti kompa ir pasimatyti, tik neaisku kodel jo akys buna baltos. Asmeniskai jo neesu mates ir nelabai noreciau matyti, nes tada turbut begciau issigandes i lauka, o ten man akys isdegtu nuo saule -_-

Padedu CS 1.6 Mapperiams.
Jail_Escape 100%  

Mg_Levels 49%

Deathrun_Vyxe 99% (Bugų taisymas)

Bug'ai - žaidimo klaidos. O žaidimo klaida gali padaryti nenorimą sistemos veikimą ar kitokį žaidimo sugedimą, lūžinėjimą ir t.t. Tačiau naujų dalykų sukurti NE. Su programavimu įvairiomis kalbomis esu pažystamas jau nebe pirmus metus ir aiškus dalykas tik vienas - visų kalbų esmė tokia pati, todėl ir klaidos gali tik tai ką ir kitose. Ar bent numanote ko reikėtų tam jūsų HEROBRINE sukoduoti? Visos tos jūsų nesamonės su durimis ir t.t. Kitokia pasaulio generacija ir visa kita. Tai per klaidą tikrai neatsiranda. Be to, kas sako, kad tai buvo pasibuginęs paprasto žaidėjo skin'as irgi klystate. Nes MC naudoja tik iš failų kraunamas tekstūras, todėl ji pačiame žaidime nekinta.

Suprantu, bet vistiek pavyzdžiui matymas trumpas ir grafika greita. :)

Dar yra durnių kurie žaidžia minecraft su lietuvių kalbos vertimu? :D

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Bug'ai - žaidimo klaidos. O žaidimo klaida gali padaryti nenorimą sistemos veikimą ar kitokį žaidimo sugedimą, lūžinėjimą ir t.t. Tačiau naujų dalykų sukurti NE. Su programavimu įvairiomis kalbomis esu pažystamas jau nebe pirmus metus ir aiškus dalykas tik vienas - visų kalbų esmė tokia pati, todėl ir klaidos gali tik tai ką ir kitose. Ar bent numanote ko reikėtų tam jūsų HEROBRINE sukoduoti? Visos tos jūsų nesamonės su durimis ir t.t. Kitokia pasaulio generacija ir visa kita. Tai per klaidą tikrai neatsiranda. Be to, kas sako, kad tai buvo pasibuginęs paprasto žaidėjo skin'as irgi klystate. Nes MC naudoja tik iš failų kraunamas tekstūras, todėl ji pačiame žaidime nekinta.

Seip su ta kitokia pasaulio generacija, ji ne visada pasidaro gera, esu ir as mates kai ant pavirsiau nebuna zemes buna iskar akmuo, anglys, pasimatydavo gelezis

Padedu CS 1.6 Mapperiams.
Jail_Escape 100%  

Mg_Levels 49%

Deathrun_Vyxe 99% (Bugų taisymas)

O gal žmogus paėmė ir išsivertė kas būna Angliška? Ir beje, kodėl visi stumiat ant to vertimo? Juk žmonės stengėsi versdami...

Su vertimu viskas gerai, bet ten viskas vos įžiūrimom raidėm, taip tik akis galima susigadinti ir anglų kalba geriau visiems suprantama, nes dabar pasakysi "pasirinkau greita grafika" tai galvos "kas per?"

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Oi jus tie tipo Herobrine matytojai. Net neegzistavo jis, tai buvo tik pokštas. :D

Paaiškino prefix dėl ko taip galėjo būti.

Tiesa jog galima pasikeisti legaliesiems žaidimo vardą ?

Taip

Ot ir tu neteisus. Yra tokie dalykai kaip bug'ai (žaidimo klaidos), taigi iš to ir atsirado Herobrine. Tiesiog žaidėjai matė pasibuginusį žaidėjų skin'ą su baltomis akimis ir jį pamatyti buvo įmanomą. Aišku dabar dauguma žaidimo klaidų yra ištaisyta todėl minecraft naujokai kurie nežaidė "BETA" ar "ALPHA" laikais juo netiki.

Gali būti ir dėl to. :) Minecraftą žaidžiu nuo pat pirmųjų versijų :)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

O gal žmogus paėmė ir išsivertė kas būna Angliška? Ir beje, kodėl visi stumiat ant to vertimo? Juk žmonės stengėsi versdami...

Pritariu tau, ir be to taip, aš paėmiau ir išverčiau.

Domina papildomi pinigai? Galiu pasiūlyti daugybę uždarbių iš bonusų, referral programų.

Susisiek Telegram: @vakariszl arba į PM!

 

 

Dėl visų tų Herobrine ir kitų nesamonių - net galit nesvaigti. Minecrafto kode to nėra, o iš oro žaidimuose neatsiranda niekas

Beto, kaip tu gali sakyti kad minecraft kode to nera? Perziurejai visus minecraft kodus? Meginai ieskoti kurnors jo? Ten tu minecraft kodu dahuja, ir gali but ir kokiame yrasytas :)

Padedu CS 1.6 Mapperiams.
Jail_Escape 100%  

Mg_Levels 49%

Deathrun_Vyxe 99% (Bugų taisymas)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4722 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...