Peršokti į turinį

New mapp | Station | Made by Silent

silentM

Recommended Posts

Sveiki visi. Noriu sužinoti, ko šiam darbui trūksta? Daugelis žmonių sako jog čia tuščia, beveik nieko nepadaryta. Tačiau aš galvoju, jog ne svarbu kiek pridėsi tų objektų , manau svarbu paprastumas ir gražumas. Taip ir stengiuosi daryti, tačiau kitiems žmonėms tai nepatinka, prašau pasakykite kritika, norėčiau daugiau kritikos gauti iš daugiau patyrusių maketuotojų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomu objektą parinkai šalia. Nelabai man jis dera, +reikia ko nors naujo, nes dabar matau mažai galimybių išnaudota ir tik pridėta keletą objektų naujesnių.

Nuoroda į komentarą

trūksta darbo. Čia yra padaryta dar tik pradžia, jei aš teisingai supratau, o ne visa VM. Bėja, jei dedi tas sfnvilla ir kopijuoji mTėvą, tai bent jau pakelk šiek tiek aukščiau, kad su mašina nepravažiuotų, tam jos yra skirtos, o ne šeip sau padaryti "dėl grožio", nes grožio čia nėra nei kiek.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...