Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Corleone (storyofcities)


NightKata

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3589 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip aš nekenčiu, kada kažkoks vaikas, kuris, net nežino kaip viskas vyksta realiam gyvenime, bando savo tiesą įrodyt :lol: Tavo "veikėjų" kiekis neturi įtakos tam, nes mafijoje (ir ne tik joje) būna tik vienas bosas, parankiniai (kurie turi dar savo žmonių būrelius) ir visa kita. "

bei tai priverčia atrasti naujus rangus"

realus gyvenimas tau ne sampas kloune :D

Tai žinoma, kur tau patiks kai visems nardai (juk pats savo prisistatyme taip rašei, tad už tiesą nepykstama), ir be to man visiškai neaktualus realaus gyvenimo nusikalstamų grupuočių gyvenimas, taip kad aš to nesureikšminu, nes skirtingai nei tu dar skiriu realybę nuo virtualybės. Be to samp žodyne žodis "vaikas" jau pasenes, tad siūlyčiau sugalvoti kažką naujo, ir be to palygink mano ir savo prisistatyma, o tada kažką sakyk, nes kartais gali prasileist už klaidingą informacijos pateikimą. Be to patarimas tau: Išmok teigiamai priimti kritiką (nors netikiu, kad tau pavyks tai padaryti)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai žinoma, kur tau patiks kai visems nardai (juk pats savo prisistatyme taip rašei, tad už tiesą nepykstama), ir be to man visiškai neaktualus realaus gyvenimo nusikalstamų grupuočių gyvenimas, taip kad aš to nesureikšminu, nes skirtingai nei tu dar skiriu realybę nuo virtualybės. Be to samp žodyne žodis "vaikas" jau pasenes, tad siūlyčiau sugalvoti kažką naujo, ir be to palygink mano ir savo prisistatyma, o tada kažką sakyk, nes kartais gali prasileist už klaidingą informacijos pateikimą. Be to patarimas tau: Išmok teigiamai priimti kritiką (nors netikiu, kad tau pavyks tai padaryti)...

Žiūrėk vis gi atsirado žmonių kuriem patiko mano prisistatymas :D Jeigu tau neaktualus realaus gyvenimo nusikalstamų grupuočių gyvenimas, kaip tu gali teigt, kad jų struktūra skiriasi nuo mano pateiktos ? Nuo kada SAMP'as turi savo žodyną ? Tu bent žinai ką reiškia kritika ir tavo nesamonių rašymas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrėk vis gi atsirado žmonių kuriem patiko mano prisistatymas :D Jeigu tau neaktualus realaus gyvenimo nusikalstamų grupuočių gyvenimas, kaip tu gali teigt, kad jų struktūra skiriasi nuo mano pateiktos ? Nuo kada SAMP'as turi savo žodyną ? Tu bent žinai ką reiškia kritika ir tavo nesamonių rašymas?

Tavo prisistatymas man nepatiko, nes jame visiška nesąmonė parašyta. Skirtingai nei tu, žinau kas yra kritika ir ją priimu, kad ir kokia ji būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai žinoma, kur tau patiks kai visems nardai (juk pats savo prisistatyme taip rašei, tad už tiesą nepykstama), ir be to man visiškai neaktualus realaus gyvenimo nusikalstamų grupuočių gyvenimas, taip kad aš to nesureikšminu, nes skirtingai nei tu dar skiriu realybę nuo virtualybės. Be to samp žodyne žodis "vaikas" jau pasenes, tad siūlyčiau sugalvoti kažką naujo, ir be to palygink mano ir savo prisistatyma, o tada kažką sakyk, nes kartais gali prasileist už klaidingą informacijos pateikimą. Be to patarimas tau: Išmok teigiamai priimti kritiką (nors netikiu, kad tau pavyks tai padaryti)...

Jeigu tau neaktualu TAI kodėl tu išvis kišiesi į tokį dalyką?.Apie kokį žodyną tu čia irgi kalbi? Jeigu nepatinka, kad vaiku vadina ir manai jog tai sena.. tada galima vadinti kvailiu ar panašiai. Dabar tiesiog nukreipi temą nuo pagrindinio ginčo prasmės iki įžeidimo paaiškinimų.

Jeigu matai kad žmogus išmano apie tuos "rangus" ir pats tuo pačiu metu žinai nulį, gal tiesiog leisk jam daryt ką jis nori? Priimk kaip kritiką.

*Ir dabar patikrinsime kaip tu priimi kritiką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tau neaktualu TAI kodėl tu išvis kišiesi į tokį dalyką?.Apie kokį žodyną tu čia irgi kalbi? Jeigu nepatinka, kad vaiku vadina ir manai jog tai sena.. tada galima vadinti kvailiu ar panašiai. Dabar tiesiog nukreipi temą nuo pagrindinio ginčo prasmės iki įžeidimo paaiškinimų.

Jeigu matai kad žmogus išmano apie tuos "rangus" ir pats tuo pačiu metu žinai nulį, gal tiesiog leisk jam daryt ką jis nori? Priimk kaip kritiką.

*Ir dabar patikrinsime kaip tu priimi kritiką.

Na taip, bet aš tik norėjau pasakyti, jog ne visos nusikalstamos grupuotės naudoja rangus, o jis mane iš kart užsipuolė ir vaiku vadina, vat būtent tas mane ir nervina, kad pacukai šoka į akis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Nu damn ,bet srr as nesuprantu koks tolkas kurti tokias temas , cia juk net ne klanas , tiesiog serverio gauja ...

O tai L2 kai yra renkami žmonės į klaną kokiam nors serveryje palošt, nebesiskaito kaip klanas ? Mes tie patys žmonės esam jau 11 mėnesių, tai nebepisk tu man proto, kad mes eilinė serverio gauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

so where jusu pvz klan matchu statistika ? svetaine ? nuosavas serveris?

Tu gimei toks, ar patapai tokiu ? Čia tau ne CS klanas, ar koks SA-MP DM serverio klanas. Mes nedalyvaujam jokiuose turnyruose, mes esam savi pacanai, kurie kartu žaidžia. Neturiu apie ką su tavim šnekėt vaikas, turi problemų rašyk pm, susišnekėsim per tel :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tau ne CS klanas, ar koks SA-MP DM serverio klanas Nu jei jau tu owneris ,tai man jau fsio jasna kas ten per ''klanas''. Nu tu pats supranti ,kad tiesiog random team esat tada ;) . And take it easy pacukas :D niekas nestumia cia ant taves,man tiesiog paciam idomu ,kokia veikla tokiu ''klanu'' ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tau ne CS klanas, ar koks SA-MP DM serverio klanas Nu jei jau tu owneris ,tai man jau fsio jasna kas ten per ''klanas''. Nu tu pats supranti ,kad tiesiog random team esat tada ;) . And take it easy pacukas :D niekas nestumia cia ant taves,man tiesiog paciam idomu ,kokia veikla tokiu ''klanu'' ...

Randomai 11 mėnesių klane neišsilaiko :) Tu matau neskiri klano, kurį įkūrė sava chebra, nuo klano kuris kūrėsi tam, kad konkuruotų su kitais klanais. Mes su niekuom nekonkuruojam. Ir kokia mūsų veikla jau paaiškinau, jeigu toks bukas esi pasiskaityt ką parašiau - ne mano problemos. Tas pacukas tau smarkiai sparnelius apkarpytų vaiki :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aj tu man jau toliau nepasakok :D ,nezadu as cia taves vartyt ,bet sakau tau tikrai turejo daeit i galva ,kad randomai esat. Gerai gl jum toliau kazka ten veikt.

Ne nu tu rimtai daužtas, aiškiai pasakiau, kad jokie randomai neišbūna 11 mėnesių kartu, tas vėl savo kalba.. Kai pasieksi tiek kiek aš, tada kalbėk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3589 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...