Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Galit pasiūlyti tablet'ą


eimuza

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal turi pazystamu iš užsienio ? Arba gal ebay aš nežinau pristato i lietuva prekes? jai jo tada pirk is ebay.co.uk ten tableta gali nusipirkt uz 100svaru 100x4 tikrai ne 1000 :P

Ir gali papulti ant tokių kurie atsiųst dėžę prikimšta pagalių. Neverta rizikuoti. Geriau nueik į skytech.lt ir išsirink iš ten. (Į kilobaitą neik, nes ten dauniškas aptarnavimas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ir gali papulti ant tokių kurie atsiųst dėžę prikimšta pagalių. Neverta rizikuoti. Geriau nueik į skytech.lt ir išsirink iš ten. (Į kilobaitą neik, nes ten dauniškas aptarnavimas)

Bet kokį tablet'ą imti? Nes nežinau nei kokia kompanija daro patikimus tuos tablet'us. Nes pilna yra ten kur žiūriu 1,6GHz (kiek suprantu toks procecorius geras ant tablet'o) kainuoja 400-600LT bet nesu girdėjęs nieko apie tą kompaniją ir net nerandu review internete.

EDIT: Radau tokį ASUS Nexus 7. Ar apsimoka pirkti? Kiek domėjausi tai visi sako, kad geras bet yra kažkokia problema su updeitais.

Redaguota , nario eimuza
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.skytech.lt/xeh60en014-tablet-acer-iconia-a500-16gbwifi-p-76402.html

Aš turiu tokį, bet tau, kaip suprantu, bus per brangu.

http://www.skytech.lt/hthaaee003-tablet-iconia-a210-16gbhthaaee003-acer-p-131257.html#tabsnav-0

Dar va toks yra, bet nežinau ar jis tau tiks, labai juo nesidomėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

suprantu tave, pats taip tvirtinau iki tol, kol įsigijau Apple produktą. Kokybė atperka viską. Ir šiaip iOS > Android. Ypač žinant tai, kad tuojpat septintas iOS'as bus.

Zmones sita nesamone perka kad tik pavaidinti,geriause mano manymu yra samsung.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir taip pat tuoj bus 5 android. Aš taip pat turėjau Apple produktą, Iphone, gailėjausi, kad jį pirkau...

Juk šioj temoj ne apie telefonus kalbam? Jei kalbam apie tabletus, tai nesiremk telefonais. :D

Žmonės tikrai perka ne tam, kad pavaidint. Jei jie turi pinigų, kam jiem pirkt šlamštą, o ne kokybę? O tie, kad nesugeba pasitaupyt, tada ir varo ant turinčių Apple produktus. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juk šioj temoj ne apie telefonus kalbam? Jei kalbam apie tabletus, tai nesiremk telefonais. :D

Žmonės tikrai perka ne tam, kad pavaidint. Jei jie turi pinigų, kam jiem pirkt šlamštą, o ne kokybę? O tie, kad nesugeba pasitaupyt, tada ir varo ant turinčių Apple produktus. :D

Tai kas protingi perka pigiau nes tikrai nenaudos kozna diena...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juk šioj temoj ne apie telefonus kalbam? Jei kalbam apie tabletus, tai nesiremk telefonais. :D

Žmonės tikrai perka ne tam, kad pavaidint. Jei jie turi pinigų, kam jiem pirkt šlamštą, o ne kokybę? O tie, kad nesugeba pasitaupyt, tada ir varo ant turinčių Apple produktus. :D

Nu aš turėjau pinigų, nusipirkau ir pasigailėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3946 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...