Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SUB-FORUMAI


Moderatorius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3834 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

I gmod idekit addons, video/foto, pagalba, pamokos, serveriai. Sitie svarbiausi. Dar galetumet idet diablo 2, nes manau nemazai kas ji zaidzia. Dar warcraft 3 jeigu nera, irgi populiarus tarp lietuviu, i gta sa galetumet modifikacijas idet, nes nemazai modinamas zaidimas.

Kad lietuviškų garry's mod serverių nelabai yra, žmonės gaili pinigų ant vps.(Bent Lietuvoje tai 1-2), todėl ir žaidėjų susidomėjusiu gmod yra mažai.

Beto už terraria jau 3x voted.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o nah** lietuviškų? galima ten kelt užsienietiškus serverius.

Kiek suprantu lietuvių forumas - lietuviški dalykai :)

Na aš ir pažaidžiu užsienyje nes steamed esu.

Beto jau buvo gmod forumas, dėl neaktyvumo ištrintas.(CS: S irgi neaktyvus jau sakyčiau)

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai reikia Dotos subforumo, reikia Terraria ir kitų populiarių žaidimų. Neatsilikti nuo mados, galima tiesiog suskirstyti į Steam žaidimai, Origin žaidimai ir tiesiog kiti žaidimai ir ten sukurti populiaresnių žaidimų sub-forumus.

Tikrai taip taip galima. :) reikai greiciau nauju sub nes jau nebera man pvz apie ka kalbeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3834 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...