Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Samsung galaxy s4


Stivis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3942 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš pats ji pirksiu. Bet kaip kažkas sakė"Man Xperia Z geresnis" tai galiu pasakyt, kad tiek Galaxy S4, tiek Xperia Z, Tiek HTC One turi savo pliusu. S4-galingas, su geru ekranu, gražiu dizainu su daug įvairių įdomių funkcijų tokių kaip: Gestų atpažinimas, Smart pause (jei nežinot tai kai nusisuki nuo ekrano vaizdo klipas sustoja), įvairių foto rėžimų, s-health ir t.t... Bet dabar kalbam tik apie s4 tai pasakiau šiek tiek apie jį(visa tai ką aš išvardinau yra tik dalis to ką jis sugeba;). Š aš jo nepavadinčiau, nes jeigu jis š tai tada visi vadinami flegmanai yra taip pat š. Nes visi jie turi to kaip jūs sakot š(man tai ne š)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu kaip eQuel sako pakeičiau nuomonę. Lygiai tas pats buvo ir man. Kai dar nieko nenusimaniau apie telefonus galvojau, jog šitas yra papraščiausias Samsung telefonas kuris viską kopjuoja nuo Apple. Bet kai pradėjau domėtis supratau, kad šitas telefonas neblogas ir, kad kai kurie gamintojai jau bando nuo Samsung kopijuoti kopijuoti(kažką apie LG girdėjau, kad nukopijavo ar bandė kopijuot, bet aš negarantuotas). Kai pradėjau lyginti su kitais vadinamais flagmanais tai supratau, kad jis labai geras. Na, žinoma kaip kieno skoniui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naujas telefonas, ne taip senai išleistas ir tikrai neblogas. Kiek skaičiau apie jį turi daug neblogų/naujų galimybių. Bet kai pamatai kainą 2400 Lt tai ir nors pirkti dingsta. Atrodo toks mažas daiktas o tokią sumą reikia pakloti už jį. Patarčiau šiek tiek palaukti ir neskubėti pirkti. Vėliau kaina savaime kris arba ieškok skelbimuose, ten kainos mažesnės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naujas telefonas, ne taip senai išleistas ir tikrai neblogas. Kiek skaičiau apie jį turi daug neblogų/naujų galimybių. Bet kai pamatai kainą 2400 Lt tai ir nors pirkti dingsta. Atrodo toks mažas daiktas o tokią sumą reikia pakloti už jį. Patarčiau šiek tiek palaukti ir neskubėti pirkti. Vėliau kaina savaime kris arba ieškok skelbimuose, ten kainos mažesnės

http://www.gsmarena.lt/telefonai/samsung/i9505-galaxy-s4/kaina pati pigiausia parduotuve :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galaxy - viską pasako apie telefoną GALAKTIKA, ten tiek prikrauta visokių programėlių nei tų jas išnaudosi nei ką, už tokia kaina gali ir geresnį variantą pasiimt siūlau iš HTC One, arba Nokia Lumia 920.

Kiekvienas turi savo nuomonę. Bet pvz aš šiuo metu turiu galaxy Y ir tikrai nesiskundžiu, nėra ten tiek jau prikrauta kad "oho".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3942 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...