Peršokti į turinį

Samsung galaxy s4

Stivis

Recommended Posts

Bent jau man tai jis niekom geras n─Śra,nebent dizainu tik bet ir tai,pavizd┼żiui apie naujov─Śs kalbant tai beveik nieko gero ten su fotografija tai i┼ívis pieva,nu vienu ┼żod┼żiu telefonas taip sakant blizgantis ┼żaisliukas su daug ┼í┼í┼í┼í.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Su juo gali b┼źti burtininku , neb┼źtina liesti ekrana , kad gal─Śtum juo naudotis .. :D

O ┼íiaip jai tau telefonas reikalingas ir paskambint ir pa┼żaist , nete panar┼íyt ar ┼íiaip visokios pramogos , geresnio varianto nerasi.

Redaguota , nario David'as
Nuoroda ─» komentar─ů

A┼í pats ji pirksiu. Bet kaip ka┼żkas sak─Ś"Man Xperia Z geresnis" tai galiu pasakyt, kad tiek Galaxy S4, tiek Xperia Z, Tiek HTC One turi savo pliusu. S4-galingas, su geru ekranu, gra┼żiu dizainu su daug ─»vairi┼│ ─»domi┼│ funkcij┼│ toki┼│ kaip: Gest┼│ atpa┼żinimas, Smart pause (jei ne┼żinot tai kai nusisuki nuo ekrano vaizdo klipas sustoja), ─»vairi┼│ foto r─Ś┼żim┼│, s-health ir t.t... Bet dabar kalbam tik apie s4 tai pasakiau ┼íiek tiek apie j─»(visa tai k─ů a┼í i┼ívardinau yra tik dalis to k─ů jis sugeba;). ┼á a┼í jo nepavadin─Źiau, nes jeigu jis ┼í tai tada visi vadinami flegmanai yra taip pat ┼í. Nes visi jie turi to kaip j┼źs sakot ┼í(man tai ne ┼í)...

Nuoroda ─» komentar─ů

Nu kaip eQuel sako pakei─Źiau nuomon─Ö. Lygiai tas pats buvo ir man. Kai dar nieko nenusimaniau apie telefonus galvojau, jog ┼íitas yra papra┼í─Źiausias Samsung telefonas kuris visk─ů kopjuoja nuo Apple. Bet kai prad─Śjau dom─Śtis supratau, kad ┼íitas telefonas neblogas ir, kad kai kurie gamintojai jau bando nuo Samsung kopijuoti kopijuoti(ka┼żk─ů apie LG gird─Śjau, kad nukopijavo ar band─Ś kopijuot, bet a┼í negarantuotas). Kai prad─Śjau lyginti su kitais vadinamais flagmanais tai supratau, kad jis labai geras. Na, ┼żinoma kaip kieno skoniui.

Nuoroda ─» komentar─ů

Naujas telefonas, ne taip senai i┼íleistas ir tikrai neblogas. Kiek skai─Źiau apie j─» turi daug neblog┼│/nauj┼│ galimybi┼│. Bet kai pamatai kain─ů 2400 Lt tai ir nors pirkti dingsta. Atrodo toks ma┼żas daiktas o toki─ů sum─ů reikia pakloti u┼ż j─». Patar─Źiau ┼íiek tiek palaukti ir neskub─Śti pirkti. V─Śliau kaina savaime kris arba ie┼íkok skelbimuose, ten kainos ma┼żesn─Śs

Nuoroda ─» komentar─ů

Naujas telefonas, ne taip senai i┼íleistas ir tikrai neblogas. Kiek skai─Źiau apie j─» turi daug neblog┼│/nauj┼│ galimybi┼│. Bet kai pamatai kain─ů 2400 Lt tai ir nors pirkti dingsta. Atrodo toks ma┼żas daiktas o toki─ů sum─ů reikia pakloti u┼ż j─». Patar─Źiau ┼íiek tiek palaukti ir neskub─Śti pirkti. V─Śliau kaina savaime kris arba ie┼íkok skelbimuose, ten kainos ma┼żesn─Śs

http://www.gsmarena.lt/telefonai/samsung/i9505-galaxy-s4/kaina pati pigiausia parduotuve :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Galaxy - visk─ů pasako apie telefon─ů GALAKTIKA, ten tiek prikrauta visoki┼│ program─Śli┼│ nei t┼│ jas i┼ínaudosi nei k─ů, u┼ż tokia kaina gali ir geresn─» variant─ů pasiimt si┼źlau i┼í HTC One, arba Nokia Lumia 920.

Kiekvienas turi savo nuomon─Ö. Bet pvz a┼í ┼íiuo metu turiu galaxy Y ir tikrai nesiskund┼żiu, n─Śra ten tiek jau prikrauta kad "oho".

Nuoroda ─» komentar─ů

Man pilnai u┼żtenka Samsung Galaxy S. Kaina gal ir didesn─Ś nei telefonas i┼ítikro vertas, bet galb┼źt a┼í ne visas galimybes i┼ínaudoju. Kamera 5 MP - ┼żi┼źrint pvz kok─» video nieko beveik nesiskiria nuo to Galaxy S4. O tame S4 tie "navarotai" kaip S health ir pan. manau galima parsisi┼źsti ir i┼í google play...

Nuoroda ─» komentar─ů

A─Źi┼ź visas u┼ż j┼źs┼│ nuomon─Śs. Nepirksiu telefone, tesiog telefonas ne man yra skirtas jei bu─Źiau koks verslininkas tai dar dar o taip man u┼żtenka savo samsung galaxy ace s5830 :)

Rakinkit tema.

Nuoroda ─» komentar─ů

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...