Stivis

Samsung galaxy s4

Recommended Posts

Sveiki, man idomus toks dalykas ar geras telefonas s4 kuom jis geras ? Noriu jusu nuomoniu ir aplamai ar apsimoka pirkti ji ?:)

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Bent jau man tai jis niekom geras n─Śra,nebent dizainu tik bet ir tai,pavizd┼żiui apie naujov─Śs kalbant tai beveik nieko gero ten su fotografija tai i┼ívis pieva,nu vienu ┼żod┼żiu telefonas taip sakant blizgantis ┼żaisliukas su daug ┼í┼í┼í┼í.

Su juo gali b┼źti burtininku , neb┼źtina liesti ekrana , kad gal─Śtum juo naudotis .. :D

O ┼íiaip jai tau telefonas reikalingas ir paskambint ir pa┼żaist , nete panar┼íyt ar ┼íiaip visokios pramogos , geresnio varianto nerasi.

Redaguota , nario David'as

Magic....... Is real..... :D tekefonas kaip telefonas.. Labai jau jis neipatingas... Bet *Myliu SuperGames.lt* reikejo kurt nuotraukas su grasu???? Nu nzn nzn.... Prikiso kaip sake visokio ššš

• Teigiamai 1

A┼í pats ji pirksiu. Bet kaip ka┼żkas sak─Ś"Man Xperia Z geresnis" tai galiu pasakyt, kad tiek Galaxy S4, tiek Xperia Z, Tiek HTC One turi savo pliusu. S4-galingas, su geru ekranu, gra┼żiu dizainu su daug ─»vairi┼│ ─»domi┼│ funkcij┼│ toki┼│ kaip: Gest┼│ atpa┼żinimas, Smart pause (jei ne┼żinot tai kai nusisuki nuo ekrano vaizdo klipas sustoja), ─»vairi┼│ foto r─Ś┼żim┼│, s-health ir t.t... Bet dabar kalbam tik apie s4 tai pasakiau ┼íiek tiek apie j─»(visa tai k─ů a┼í i┼ívardinau yra tik dalis to k─ů jis sugeba;). ┼á a┼í jo nepavadin─Źiau, nes jeigu jis ┼í tai tada visi vadinami flegmanai yra taip pat ┼í. Nes visi jie turi to kaip j┼źs sakot ┼í(man tai ne ┼í)...

Galiu pasakyti telefonas tikrai geras :) o jai nori suzinoti ko jis skiresi nuo samsung galaxy s3, tai rasyk googlei ir susirasi manau tikrai :)

Kaip sakoma, S4 galingas telefonas, bet siulome imt S3. Nes ten jau tie navarotai tai ka as zn. Tikrau jau per daug ten visokiu sudu, kuriu gyvenime net nenaudosi, tiesiog zinosi kad jie yra. :)

Nu kaip eQuel sako pakei─Źiau nuomon─Ö. Lygiai tas pats buvo ir man. Kai dar nieko nenusimaniau apie telefonus galvojau, jog ┼íitas yra papra┼í─Źiausias Samsung telefonas kuris visk─ů kopjuoja nuo Apple. Bet kai prad─Śjau dom─Śtis supratau, kad ┼íitas telefonas neblogas ir, kad kai kurie gamintojai jau bando nuo Samsung kopijuoti kopijuoti(ka┼żk─ů apie LG gird─Śjau, kad nukopijavo ar band─Ś kopijuot, bet a┼í negarantuotas). Kai prad─Śjau lyginti su kitais vadinamais flagmanais tai supratau, kad jis labai geras. Na, ┼żinoma kaip kieno skoniui.

Naujas telefonas, ne taip senai i┼íleistas ir tikrai neblogas. Kiek skai─Źiau apie j─» turi daug neblog┼│/nauj┼│ galimybi┼│. Bet kai pamatai kain─ů 2400 Lt tai ir nors pirkti dingsta. Atrodo toks ma┼żas daiktas o toki─ů sum─ů reikia pakloti u┼ż j─». Patar─Źiau ┼íiek tiek palaukti ir neskub─Śti pirkti. V─Śliau kaina savaime kris arba ie┼íkok skelbimuose, ten kainos ma┼żesn─Śs

Naujas telefonas, ne taip senai i┼íleistas ir tikrai neblogas. Kiek skai─Źiau apie j─» turi daug neblog┼│/nauj┼│ galimybi┼│. Bet kai pamatai kain─ů 2400 Lt tai ir nors pirkti dingsta. Atrodo toks ma┼żas daiktas o toki─ů sum─ů reikia pakloti u┼ż j─». Patar─Źiau ┼íiek tiek palaukti ir neskub─Śti pirkti. V─Śliau kaina savaime kris arba ie┼íkok skelbimuose, ten kainos ma┼żesn─Śs

http://www.gsmarena.lt/telefonai/samsung/i9505-galaxy-s4/kaina pati pigiausia parduotuve :)

Galaxy - visk─ů pasako apie telefon─ů GALAKTIKA, ten tiek prikrauta visoki┼│ program─Śli┼│ nei t┼│ jas i┼ínaudosi nei k─ů, u┼ż tokia kaina gali ir geresn─» variant─ů pasiimt si┼źlau i┼í HTC One, arba Nokia Lumia 920.

Galaxy - visk─ů pasako apie telefon─ů GALAKTIKA, ten tiek prikrauta visoki┼│ program─Śli┼│ nei t┼│ jas i┼ínaudosi nei k─ů, u┼ż tokia kaina gali ir geresn─» variant─ů pasiimt si┼źlau i┼í HTC One, arba Nokia Lumia 920.

Kiekvienas turi savo nuomon─Ö. Bet pvz a┼í ┼íiuo metu turiu galaxy Y ir tikrai nesiskund┼żiu, n─Śra ten tiek jau prikrauta kad "oho".

Man pilnai u┼żtenka Samsung Galaxy S. Kaina gal ir didesn─Ś nei telefonas i┼ítikro vertas, bet galb┼źt a┼í ne visas galimybes i┼ínaudoju. Kamera 5 MP - ┼żi┼źrint pvz kok─» video nieko beveik nesiskiria nuo to Galaxy S4. O tame S4 tie "navarotai" kaip S health ir pan. manau galima parsisi┼źsti ir i┼í google play...

A─Źi┼ź visas u┼ż j┼źs┼│ nuomon─Śs. Nepirksiu telefone, tesiog telefonas ne man yra skirtas jei bu─Źiau koks verslininkas tai dar dar o taip man u┼żtenka savo samsung galaxy ace s5830 :)

Rakinkit tema.

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele