quattro.

Parduodu MAFIJOS KARU ACC

Recommended Posts

Sveiki, taigi šiandien nusprendžiau parduodi jau seniai mano nežaista certinga mafijos karų paskyrą.

Paskyroje yra :

• 401 krd
  • ~42 934K pagarbos
  • ~500M LT (pelno)
  • Kišenėje ~9M LT
  • 30M Jėgos
  • 30M Intelekto
  • Puolimas ~ 30M
  • Lygis 23.
  • Keletas įpatingų daiktu

Aš jo jau seniai nežaidžiau todėl ir yra pamažėje reketų skaičius, bet tai lengva juos susigražinti. Tai pat lygis yra 23 bet lygį galima tai pat gerai užsikelti.

Įdėsiu dar ir nuotrauką:1d0fe6037403c5ce3d199ed8dc3bf9af356.png

Paskyra yra verta ištiesų nemažai, vien už kreditus galiu gauti tikrai nemažai, berods 18 kreditų yra 5LT (sms). Taigi pasiskaičiuokit :)

O kur dar pinigai, ir įpatingi daiktai?, bet aš jums jį parduosiu už 25 LT galima nusiderėti iki 15LT. Parduodu už tiek mažai dėl to kad man jis nebereikalingas... Daugiau info skype: rc7ra14.

Na dar galima šiame forume padaryti kaip aukcioną. Pradinė kaina 20LT. Susidomėjai kviesk skype: rc7r1a4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

25LTL? o.o Nuverteja juk, tie tavo pinigai išleisti į žaidimą. :)

Tai kad jis turbut neišleido nieko, kreditų prisirašęs, su cheat engine arba firebug'ų( ar kaip jis ten kur mozilloj pluginas kur keičia ..)

Norėčiau vaizdines medžiagos, įradančios kad turi tiek kreditų. Ačiū.

Dalintis šį pranešimą

Dėl VIP tai nieko,turiu 600 virš kreditų,bet senai nebežaidžiu,tai ir VIP pasibaigęs

Nevykęs bandymas pasigirti..

Jei turėtum 600 kreditų, turėtum virš 700 dienų vip, tai čia 2metai, tai nemanau kad jau 2 metus nežaidi, bėja raundas tesia tik ~400dienų.

FAILED

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė jeremis
      Sveiki visi forumo lankytojai. Parduodų savo steam paskyrą. Ji sukurta apie 2015 metais, vienintelis savininkas esu tik aš. Yra nemažai mokamų žaidimų (CSGO Prime, L4D2, Postal 2, Payday2, PUBG, Dirtas ir daugelis kitų...) (galima derėtis šiek tiek, nes priemu tik paypalu). Pirmas eiti neketinu, galim imti tarpininką. Taip pat  yra keli csgo skinai už porą eurų.
      Mainyčiau į švarią GTA V paskyrą.
      Nuoroda į paskirą- https://steamcommunity.com/id/sonicofc/
      Susisiekit per forumo asmenines žinutes arba komentaruose.

SĖKMINGAI PARDUOTA
    • Parašė N.1
      Sveiki, pigiai, skubiai parduodu tris STEAM paskyras ?
      https://steamcommunity.com/id/senpajjj/ (Nėra kažkokia labai įspūdinga paskyra bet turi PRIME ant CS:GO, tai jau vertė galima sakyti apie 10e, + yra RUST skinų (bet kiek žinau jų trade'int ir parduoti negali)) kaina būtų apie 10e, paderintumėm, galėčiau nuleisti proto ribose. https://steamcommunity.com/id/pardavimai/games/?tab=all (neblogi žaidimai, kaina simbolinė, parduosiu pirmam parašiusiam, kitų pasiūlymų su kainomis nelauksiu). https://steamcommunity.com/id/YT501/ (1.6 acc)
    • Parašė N.1
      Sveiki supergames.lt nariai, lankytojai, veteranai. Taigi kaip ir matosi iš temos pavadinimo, jog skubiai parduodu kelias steam paskyras už simbolinę kainą, pora yra su VAC'u ant CSGO nuo OW, o trečia be vac, švari, pirmoje paskyroje su VAC tik CS 1.6, antroje yra keletas žaidimų, būtų didesnė vertė, jei nebūtų VAC'o, o trečioje paskyroje be VAC taip pat tik CS 1.6, jei domina parašykit AŽ arba komentaruose palikit savo kontaktus, platesnę info bei link'us į paskyras parašysiu ten. Ačiū už dėmesį
    • Parašė laimis321
      Parduodu sfgyvenimas.lt domena.

Puikiai tinka samp, ir kitų gta versijų serverių kūrimui. Taip pat puikiai tinka turiniui su gta.

Domenas geras, ir įsimintinas, lengva su jo sukurti serverį kuris neštų gera pelną.

Domenas laikomas ant iv.lt galioja metus
      Kaina siūlyti az. 

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele