Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SimCity 5 Cracked neveikia Online mode


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

a78b4465ca303c2ec75a91439bb1d5e8108.pngTaigi kaip iš paveikslelio pamatėt.. yra tokia problema.. Jog atsidarau origin o ten vat kas buna.. Offline mode.. paspaudi online mode.. Nifiga nieko nebuna.. Tad gal žinot kame bėda? ;/ Jei padėsi atsilyginsiu +rep:)Ir aš manau nes aš esu ten kažka pridirbęs su šituo failiuku.. 32fc1586b3caac1adc5bbf5d906fe027739.pngTad jei galit atsiuskit.. ši faila man i skype asmarius123 . Bet čia tiem kas yra nusicrekine Sim city. ir viskas veikia. :) Redaguota , nario VilmuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog ištrink hosts failiuką.

P.S.

Prašau naudoti konkretesnį pavadinimą. Kadangi esi naujokas prašau konkrečiau apie savo bėdą ir temos pavadinimą. Tai yra žodinis įspėjimas, nes forume esi naujokas. Kad daugiau tai nepasikartotų siūlau surasti savo aprašyme apibrėžimą ir tai galėtu būti geras temos pavadinimas. Dabar temos pavadinimą paredagavau už tave.

Forumo taisykles gali rasti tiesiog paspaudęs čia - http://www.supergame...rumo-taisykles/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog ištrink hosts failiuką.

P.S.

Prašau naudoti konkretesnį pavadinimą. Kadangi esi naujokas prašau konkrečiau apie savo bėdą ir temos pavadinimą. Tai yra žodinis įspėjimas, nes forume esi naujokas. Kad daugiau tai nepasikartotų siūlau surasti savo aprašyme apibrėžimą ir tai galėtu būti geras temos pavadinimas. Dabar temos pavadinimą paredagavau už tave.

Forumo taisykles gali rasti tiesiog paspaudęs čia - http://www.supergame...rumo-taisykles/

aa dėkuj.. Naujokas aš čia tai nelabai ką moku ;(
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...