Thug Life

SimCity 5. Padekit neleidzia...

Recommended Posts

Dariau viska pagul sia pamoka ir kai bandau pakeist Hosts faila man jo pakeist neleidzia..... Ir meta lentelia reikia leidimo is ir ten belekiek skaiciu 5-4564564-5641564654 kaskas tokio HELPPPP.

As tkrai nefreepostinu... MAN REIKAI TIK PAGALBOSSSSSS atsidekosiu 5 +r3p SKAITYKIT APACIOJ TEN PAGRINDINE BEDA... SITA JAU SUTVARKYTAAA

Redaguota , nario eQuel
  • Teigiamai 2

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

HELPPPP man jau sese ausis gadina .. xDDDDDDDD bet ir pats nori... dar :DD DUOSIU 5 +r3p GAL IR DAUGIAU :D

Redaguota , nario eQuel

Nemoku ft padaryt ant pc.... O siaip as jau pasileidziu ta origin jau raso tipo nuhekinta ir spaudziu MY games ir nemeta man ko :/ me tik free games ir social lyg

1file:///D:/DARBALAUKIS/Arni/Be%20pavadinimo.png 2file:///D:/DARBALAUKIS/Arni/Be%20pavadinimo1.png va nusikopijuok insijunkit nauja sirtuka ir iveskit pamatysit..... HELP

0a7b2f55962835fa11918a7ca5e5fa0f999.png

6bbf1dbe06cd156a56702fcc72c474dc735.png

HELP!!!

Redaguota , nario eQuel

Ant pc foto reikia daryti taip ------> atsidarai tau reikia programa ( pvz origin su tavo problema ) paspaudi migtuka print screen jis turetu buti netoli F12 td susirandi paprasciausia programa PAINT manau ji pas tave kompiuretyje turetu buti paspaudi CTRl ir V. (CTRLV) ir tavo nuotrauka atsirado painte, issaugai ft ir ikeli i part.lt arba kitus:)

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele