Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūsų nuomonė :) dedu +rep už patarima :)


Dainiukelis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki

Atėjo laikas kaip neturiu ką veikt prie kompiuterio

:)

Kaip manote ar apsimoka kurt svetaine

:kiets:

Kurioja galima platint serverius kaip SA-MP,CS,MCe ar dar kanors

:)

P.S.Kuriems nepatinka tegul neskaito ir nerašykit tų savo bereikšmių kritikų,nes man giliai p*. Laukiu patarimo

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neapsimoka. Kodėl? - tokių projektų pilna ir nei vienam nepasiseka. Neeikvok pinigų, nesvarbu jei jų ir yra, bet pinigais nelyja. Cs projektai yra dar lankomi tik tie, kurie yra seniai susikūrę ir turi kažką unikalaus, tas pats ir su kitais. Va, mažai projektų yra diskusijoms apie viską (gyvenimas, muzika, sportas, erotika, filmai, žaidimai, technika, programavimas), tiesiog viskas viename, galbūt tuo užsiimk ir bus koks pasisekimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš neturėjimo ką veikt svetainės nesukursi. Geram puslapiui reikia darbo ir noro. Ir šiaip, jau geriau apsiimt kuo nors unikalesniu, nes tokių puslapių, kaip nori kurt tu, šimtai. Ir naudos jokios iš mažai populiarių. Tokio ir vieno užtektų.

Redaguota , nario Atsisakęs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesustok skaityt perskaityk visą teksta.

Sveikas,Galėčiau patarti porą dalyku kurie mano manymu tau turėtu padėti taigi siulyčiau webam kurti kokybiškas sistemėles tokias kaip žmonėm nusipirkus statusa leistu dadėti ju pačiu serveri padaryti Form'ą tikrai nėra sunku, ir šiaip labai daug pamoku šiuo metu googlei gali rasti įpač jaigu moki anglu kalbą.

Mokintis PHP programavimo bei HTML kalbų jai kaška išvis nori daryti gražaus bei nuostabaus mokinkis PHP programišiaus kalbą su ja galėsi sukurti webe sistemas ir visą kita ka tik norėsi HTML kiek girdėjau irgi galima šioki toki dizainą pasidaryt bet jin gerai kodavimui tai wa patarčiau kaška su šituo daryt nors ir pats neblogą pasiulyma turiu.

Kitas pasiulymas jai turi 15 16 metu tesk nesustok skaityt , jai dominą pats sampo projekto kurimas ir šiaip pats nenori kopijuot platintu GM ir daryti serverio bei pats norėtum išmokti scriptingo tai galėtum su manim pabandyt sukurt projėkteli jai aišku turi daugiau nei 14 metų kadangi tada jau nemanau ar gausis mum kaškas, aš nesu scripteris ar dar koks programišiokas kuris moka scriptint ten ahujenai supranta kekviena šudą ar dar ka aš tėsiog paprastas žmogus kuris db mokinasi scriptinti ir tiek jai susidomėjai parašyk man į forumo privačias žinutes.. Tai padaryti gali paspaudes ant mano vardo ir siusti žinute profilyje bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3958 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...