Deividas_Sumus

Parduodu SA:MP Domeną, Sanet.lt hostingą ir GM.

Recommended Posts

Sveiki, parduodu SA:MP domeną www.vRPG.LT su viskuo. Dar turiu Sanet.lt hostingą galioja 1mėn. ir gamemodą neplatintą, daugiau info gausite pakviete į skype: eilinis123

Projektas užsidarė ne dėl nepasisekimo, o dėl laiko stokos ir PC nesklandumų ir taip nebesinori žaist to samp'o.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Nepatikimas, kai mapinau projekte pavoge darbus.

Eik tu *Myliu SuperGames.lt* debile, pats atėjai kaip maperis į projektą, pats ir išėjei 1 map darbą palikęs, tai krč nenorėk problemų ir tylėk čia nepisęs proto.
  • Neigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Eik tu *Myliu SuperGames.lt* debile, pats atėjai kaip maperis į projektą, pats ir išėjei 1 map darbą palikęs, tai krč nenorėk problemų ir tylėk čia nepisęs proto.

iškart prie keiksmažožziu vaikas, matosi kad meluoji -.-

Dalintis šį pranešimą

Sako, nes taip ir yra... Gana čia išsipisinėt jei neperki..

Durna jusu logika, Aš sakysiu, kad tu lochas? sakau nes taip yra tada :D, niekas neišsipisineja, nepirma projekta matau, kad del laiko stokos, o išaiškeja, kad nera modo ar panaši situacija, tad geriau pats patylek, protingiau atrodysi

Dalintis šį pranešimą

Nu bet ** čia p*st protą? Jei nori - lai uždaro, pardavinėja. Gi ne tave ** parduoda... Su SA-MP lietuvoj jau senai viskas aišku - nieko gero nebeliko. Beveik visi rimti žmonės jo nebežaidžia, dabar čia liko vien vaikų karta... Tad ko dar tikėtis? Gerų projektų dabar liko vienetai, ne taip, kaip prieš 1-2 metus :)

P.S - Gali vadint mane lochu ar kaip tik kitaip nori - man taspats. Aš turiu savo nuomonę ir už ją eisiu iki galo, nesvarbu kas tu esi.

Dalintis šį pranešimą

Girdi, freakai, aš tave tuoj išgasdinsiu, kad tau pz bus. Nes mane jau nervint pradėjai, dar pas mane forume pareklamuok aš tave nudaušiu ir tau bus kapūūt.

nebegazdink dėde bijau, plz ne nereikia nedaryk tik to. TIk pisk nh vaix ;D

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele