Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu SA:MP Domeną, Sanet.lt hostingą ir GM.


Deividas_Sumus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3962 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu SA:MP domeną www.vRPG.LT su viskuo. Dar turiu Sanet.lt hostingą galioja 1mėn. ir gamemodą neplatintą, daugiau info gausite pakviete į skype: eilinis123

Projektas užsidarė ne dėl nepasisekimo, o dėl laiko stokos ir PC nesklandumų ir taip nebesinori žaist to samp'o.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sako, nes taip ir yra... Gana čia išsipisinėt jei neperki..

Durna jusu logika, Aš sakysiu, kad tu lochas? sakau nes taip yra tada :D, niekas neišsipisineja, nepirma projekta matau, kad del laiko stokos, o išaiškeja, kad nera modo ar panaši situacija, tad geriau pats patylek, protingiau atrodysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu bet ** čia p*st protą? Jei nori - lai uždaro, pardavinėja. Gi ne tave ** parduoda... Su SA-MP lietuvoj jau senai viskas aišku - nieko gero nebeliko. Beveik visi rimti žmonės jo nebežaidžia, dabar čia liko vien vaikų karta... Tad ko dar tikėtis? Gerų projektų dabar liko vienetai, ne taip, kaip prieš 1-2 metus :)

P.S - Gali vadint mane lochu ar kaip tik kitaip nori - man taspats. Aš turiu savo nuomonę ir už ją eisiu iki galo, nesvarbu kas tu esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3962 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...