Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia pagalbos HTML.


Martynas S.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ar žinai bent kaip pasidaryt turini tame ?id=........? jai taip tada htaccess pamoka jau buvau parašes štai čia: http://www.supergames.lt/topic/39719-skubiai-padekite-su-fusion-kas-pades-2xrep-ir-visi-flt/ (principas tas pats) Jai nežinai kaip padaryt ta ?id tada sekmės PHP mokymuose, aš jau mokausi įtemptai daugiau nei pusantrų metų, ir tai dar yra dalykų, kuriu nežinau.

Ah, fuck that shit..

<?php

if (isset($_GET['id']) == "pagrindinis"){

TAVO KODAI

}

?>

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar žinai bent kaip pasidaryt turini tame ?id=........? jai taip tada htaccess pamoka jau buvau parašes štai čia: http://www.supergame...ep-ir-visi-flt/ (principas tas pats) Jai nežinai kaip padaryt ta ?id tada sekmės PHP mokymuose, aš jau mokausi įtemptai daugiau nei pusantrų metų, ir tai dar yra dalykų, kuriu nežinau.

Ah, fuck that shit..

<?php

if (isset($_GET['id']) == "pagrindinis"){

TAVO KODAI

}

?>

Tokiam šūdui geriau naudoti switch t.y

switch ( $_GET['id'] )
{
case "pagrindinis: {

// tavo kodas
}
default: Header ( "Location:index.php?id=pagrindinis" ) ; // kad perkeltu i pagrindini jei nera tokio puslapio 
}

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokiam šūdui geriau naudoti switch t.y

switch ( $_GET['id'] )
{
case "pagrindinis: {

// tavo kodas
}
default: Header ( "Location:index.php?id=pagrindinis" ) ; // kad perkeltu i pagrindini jei nera tokio puslapio 
}

Galbūt ir kažką geriau pavaidinai, bet naujokui to neikiši, geriau pradėt mokyti nuo if, tai yra viena paprasčiausiu PHP funkciju, switch tinka kartais visai kitiems dalykams daryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galbūt ir kažką geriau pavaidinai, bet naujokui to neikiši, geriau pradėt mokyti nuo if, tai yra viena paprasčiausiu PHP funkciju, switch tinka kartais visai kitiems dalykams daryti

Man pavydžiui kai switch su tais { } nėra pisimo, daug lengviau. O kai if'ai tai buna nepadėsi } arba { ir pisa protą poto..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokiam šūdui geriau naudoti switch t.y

switch ( $_GET['id'] )
{
case "pagrindinis: {

// tavo kodas
}
default: Header ( "Location:index.php?id=pagrindinis" ) ; // kad perkeltu i pagrindini jei nera tokio puslapio 
}

Abudu parašėt klaidingai.

Pirmajame kode isset() negali būti lygus stringui.

Antrajame gausime notice klaida - undefined index. bei dar begale klaidų, nes prirašytą nesąmonių (case " pagrindinis: { turi būti case "pagrindinis": kam tas {?)

O turi būti taip:

<?php
$getas = isset($_GET['puslapis']) ? $_GET['puslapis'] : null;

switch($getas){
case 1:
blablabla
break;

case 2:
blablabla
break;

default:
blablabla
break;
}

ar ten

if($getas == "pagrindinis"){
echo 'Pagrindinis';
}
?>

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man pavydžiui kai switch su tais { } nėra pisimo, daug lengviau. O kai if'ai tai buna nepadėsi } arba { ir pisa protą poto..

Pvz mano pirmuose scriptuose buvo daugiausiai if'ų kai pradėjau mokytis PHP kalbos, prie to tiesiog pripratau, dabar kaip kada ką naudojų, pvz kai kuriose vietose gali labai maišyti tas switch, esu sukodaves minimalistinius pokalbius su automatiniu atnaujinimu tik dalies, kur atvaizduojamos žinutės, nors ir nebandžiau, bet switch ten tik maišytusi arba nesuveiktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pvz mano pirmuose scriptuose buvo daugiausiai if'ų kai pradėjau mokytis PHP kalbos, prie to tiesiog pripratau, dabar kaip kada ką naudojų, pvz kai kuriose vietose gali labai maišyti tas switch, esu sukodaves minimalistinius pokalbius su automatiniu atnaujinimu tik dalies, kur atvaizduojamos žinutės, nors ir nebandžiau, bet switch ten tik maišytusi arba nesuveiktu

Pirma išsiaiškinkit kam jie skirti, tada diskutuokit, nes dabar kažkokias pievas rašot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dusk tu visažinis, ant greičio rašiau. Atėjo čia *Myliu SuperGames.lt*ėt visažinis, nors pats nixuja nemoką. Traukia viska iš interneto. Eilinis vaikas, užpisai kritikas tu.

Mokėdamas aš ir greitai sugebu parašyti taisyklingai, palyginus su tavim - taip aš visažinis :). Nekokia gynyba žmogų kuris tavo klaidas pataisė vadinti nieko nemokančiu.

Be to, tau ne daugiau 15-os metų. Taip, kad vaikas esi tu, o ne aš :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mokėdamas aš ir greitai sugebu parašyti taisyklingai, palyginus su tavim - taip aš visažinis :). Nekokia gynyba žmogų kuris tavo klaidas pataisė vadinti nieko nemokančiu.

Be to, tau ne daugiau 15-os metų. Taip, kad vaikas esi tu, o ne aš :)

Heh. Tau irgi nedaugiau 15 :) Nu ir kas kad parašiau su klaidą, kai rašai iš telefono žino sunku parašyti, tai kad DUSK TU NAHUJ. Ok? 12metis sedžia oxuelina nieko nemoka ir pisa prota su google pagalbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Heh. Tau irgi nedaugiau 15 :) Nu ir kas kad parašiau su klaidą, kai rašai iš telefono žino sunku parašyti, tai kad DUSK TU NAHUJ. Ok? 12metis sedžia oxuelina nieko nemoka ir pisa prota su google pagalbą.

Visu pirma man 18, visu antra rašau irgi iš telefono. Nesidaryk sau gėdos ir nesireišk čia, nes tavo žodynas nekoks "šūštrumo" neprideda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...