Peršokti į turinį

Pagalbos dėl kompiuterio.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3983 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu pažiūrėk ar viskas gerai sujungta, dar atsidaryk kompiuterio dėžę (vidų) ir pažiūrėk ar bent yra vaizdo plokštė, ar ji gerai prijungta, nenulaužta. Jeigu yra, tai pažiūrėk ar pajungtas į monitorių pajungtas maitinimo laidas (pačio monitorio) ir ar jis įkištas į razėtę. Jeigu pajungtas, patikrintas ar yra ikišta VGA ar ten DVI ar kokia ten (mėlyna arba balta) jungtis į patį monitorių ir iš monitoriaus į vaizdo plokštė.

Ir taip, aš žinau, kad čia sumaliau viską... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Žinau. O koks atligis?

Galėčiau banku truputėli pinigų pervest, palik čia savo skype.

Tu pažiūrėk ar viskas gerai sujungta, dar atsidaryk kompiuterio dėžę (vidų) ir pažiūrėk ar bent yra vaizdo plokštė, ar ji gerai prijungta, nenulaužta. Jeigu yra, tai pažiūrėk ar pajungtas į monitorių pajungtas maitinimo laidas (pačio monitorio) ir ar jis įkištas į razėtę. Jeigu pajungtas, patikrintas ar yra ikišta VGA ar ten DVI ar kokia ten (mėlyna arba balta) jungtis į patį monitorių ir iš monitoriaus į vaizdo plokštė.

Ir taip, aš žinau, kad čia sumaliau viską... :D

Jau žiūrėjau, viskas gerai sujungta, nieks nenulūžę ar pnš. Dar susisiekiau su pusbroliu, rytoj atvažiuos pažiūrėt kas čia galėtų būt.

Redaguota , nario Likvis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man irgi taip buvo, tu imk išjunk iš razėtes laidukus ir vėl ijunk, tada tą laiduką iš vaizdo plokštės į monitorių ištrauk ir vėl ikyšk, truputi stumtėlk ir pažiūrėk ar veikia. Dar bandyk į vaizdo plokštę kitus laidukus (HDMI, VGA, DVI). Sekmės

Jau bandžiau šituos dalykus, nepadėjo. Rytoj skambinsiu į garantinį, matysim ką pasakys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3983 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...