Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Teikiamos WEB paslaugos ( IPB , HTML , PHP Fusion , SMF ir t.t )


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3780 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

žmones jis apsaugas irašineja nekuriu neprogramuoja, ko jus prisiknisot..

p.s aš tam webshelpe pamoinam nesilankau ir nepatariu kitiems visokias nesamones deda tikriausiai.

koks protingas žmogus idetu ipb lic, į eilini forumą? pats mokedamas pinigus? - fucking logic

bei pats taisiau viena ipb foruma,sake lic viskas ok,sake siuntesi iš webshelp,tvarkiau dariau apsaugas

ir peržiurejau visus kodus,sudariau tokia nuomone,kad ten nixuja nelic, o nulled, ir visu antrą kad pas ja xsi,mysql klaidu kaip prišikta.

p.S sekmes naudoti žmones -.-

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš viską moku ką parašiai, tik netvarkau kas susieje su dizainas. Šiaip šaunus žmogus mates kaip dirba, tikrai patikimas, jo paslaugos nebrangios. Gauni +r3p

Na šiaip jis čia ieško tų kuriems reikia paslaugų, o ne, kad pasakytų, kad aš irgi tą moku..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3780 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...