Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4749 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pajunk nuo telefono, ar nuo kažko kito, kad įsitikintum ar ne kolonėlė parėjo..

Ir taip aišku kad ne kolonėliu bėda, nes jei ausinės irgi tik viena puse skleidžia garsą.

Mėgink persirašyti garso draiverius, o jei nepadės, tai mėgink per garso tolus visą garsą nustatyt ant tos pusės, kuri negroja.

Mums tylint, kalbės darbai.

fBFVuqU.png

Gerai, viskas aišku.

Eik į šitą puslapį: http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=23&PFid=23&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

Ir atsisiusk tuos driverius skirtus tavo operacinei sistemai (7, vista, xp, 2000)

Ir duok man savo skype, toliau aš viską padarysiu.

Labutis.

 

 

 

 

Jei skaitai šį tekstą, vadinasi arba naudoji 'tamsesnį' dizainą arba esi smalsuolis. Sveikinu.

 

 

arba tai tavo monitoriaus dėka

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4749 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...