Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Greit pabodo? Ir už kiek parduodi? :D

Na supranti pamačiau kad kiekvienas turi jau apple macbook pagalvojau reikia ir man nusipirkti, bet kaip sakė šis kompiuteris skirtas darbui o ne žaidimam ir šiaip aš jį jau turiu kaip 2 menesius ir jis man atsibodo jis turiu - ir + yra plonas , greitas tikrai geras kompiuteris bet dabar jau noriu pirkti stacionaru už 5000LT o parduodu už 2700LT galima derėtis viskas proto ribose :)

![@Whi]! - Skripteris - Maperis [Reikia pagalbos? Rašyk į skype sampserveriai arba PM]

Su SuperGames.LT esu - 2013-03-02

11001c46418696b5d9cfe706d9ed70ef956.png

:D jo.. nevertas jis tiek... geriau jau koki samsung ultrabook series 9 nusipirkt... ir pigiau ir geriau.. o jai taip tai isvis geriausia paprasta laptopa ..

Nu tai tau taip atrodo kad nusipirksi paprasta pc ir žaisti sampa, ir cs , o jau naujų žaidimų nepaveš.

![@Whi]! - Skripteris - Maperis [Reikia pagalbos? Rašyk į skype sampserveriai arba PM]

Su SuperGames.LT esu - 2013-03-02

11001c46418696b5d9cfe706d9ed70ef956.png

Nu tai tau taip atrodo kad nusipirksi paprasta pc ir žaisti sampa, ir cs , o jau naujų žaidimų nepaveš.

Apple nešiojami kompiuteriai yra silpnesni už paprastus. Juose tik mokama už dizaina ir prekės ženkla + suteikiama prasta operacinė sistema su kuria tikrai nieko gero nepažaisi.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Nu tai tau taip atrodo kad nusipirksi paprasta pc ir žaisti sampa, ir cs , o jau naujų žaidimų nepaveš.

as kompa samsung nusipirkau is skelbimu uz 1200lt idealiai islaikyta su i5 procu, gt540m vaizduske, 6gb ram, 1600x900 rezoliucija ir tempia jis zaidimus kaip per sviesta.. Naujausias DmC veikai ant max grafiku be jokio lago.. O tu sakai kad nenupirksi is skelbimu kompo zaidimam?? su tavo mac nieko gero nenuveiksi.. intike pasedesi... eilini karta kartoju nevertas jis tokiu pinigu!..

  • Teigiamai 3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4750 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...