Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Marciuksss Designs


Marciuksss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5078 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Con

Man nelabai patiko, kadangi MEGA SUPER ALWAYS ULTRA POWAH dydis :/ Šiaip kol kas nedėk gal geriau - pasimokink :) Dydį mažink, paprastą teksta daryk 9-12px, o didesnį iki 16px. Naudok daugiau strokes, bg textūromis dėk. Headerius gražiau pasimokink ir va jiems naudok grandientą. Manau žymiai pagražės. Gali įmesti dar savo nuožiūra vieną paveiksliuką.

-- Papildyta --

Nebent darai asm. svetainę ir ją ruošiesi koduoti, tada puiku. :) Šiaip ir mano pirmieji darbai gan dideli, kaip daug kas sakė :D Nenaudoju dažnai aš pats photožopo, todėl nedaug ką moku... Šiaip, tik vaizduotės reikia turėti darbams. Štai mano pats pirmas darbas:

166972d3e6fa2aea63e728195ed194ef786.jpg

Net gėda rodyt, bet tokie jau būna pirmieji darbai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kuriame dizaine? :)

Na nesvarbu kuriame as paprastai noreciau ismokt daryti pats butonus tai gal ir nupiesciau nebloga dizaina. Nes kai pats paskutini karta piesiau dizaina tai ir pacem akis i sikna lenda :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5078 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...