Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pagalbos] Reikia vipams padaryti, kad galetu naudotis /rankup [Sumokesiu]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4760 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, tikriausiai iš temos pavadinimo supratot ko aš reikalauju, yra sukurtos rank grupes nuo I iki X. Taip pogi esu susikures Silver, Gold, Elite statusus, cia skaitosi kaip vipai.

Noreciau padaryti, kad jie taip pat galetu keltis Power lygius kaip paprasti zaidejai, pvz:

Elite Vardas I :

Elite Vardas II:

keltusi kaip paprastas zaidejas:

Vardas I:

Vardas II:

Sumokesiu, priklauso nuo kainos, skype: Toredo_8

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4760 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...