Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Aces of the Galaxy


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5171 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kosmoso simuliatorius "Aces of the Galaxy".

aces-of-the-galaxy-20080602101513850_640w.jpg

Aprašymas: Tolimoje ateityje žmonija įsivelia į tarpžvaigždinį karą prieš piktuosius skurgianus. Mes galime pasirinkti tris kovinius erdvėlaivius ir persikelti tiesiai į mūšių teritorijas, kuriose mūsų laukia priešų kosminiai laivynai. Žaidimas pasižymi chaotiškomis ir įtemptomis kautynėmis kosmoso erdvėje. Privalome saugotis ne tik ptiešiškų erdvėlaivių, bet ir asteroidų. Grafinis žaidimo apipavidalinimas bei specialieji efektai patiks daugeliui. Tiesa žaidimas nepasižymi didele įvairove - po kurio laiko mums gali atsibosti nuolat pasikartojanti aplinka ir priešo laivų armados. Bet juk kosmose kažko įvairaus ir nėra.

Foto:

pirmas

antras

trečias

Video:

Reikalavimai kompiuteriui:

Procesoriaus (CPU): 2GHz

Darbinės atminties (RAM): 256MB

Vaizdo plokštės su 128MB

Info:

Kaina: apie 100Lt

Puslapis: acesofthegalaxy.com

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho, m an tik vienas klausimas pasistojo, kaip cia susipratot sukurt nauja tema? :D Beje del žaidimo visai nieko vien žūrint iš techinės pusės, bet tikroviškumu bei grafika nepasižymi. Dar vienas aspektas užkliuvo nuobodi istorija, čia kaip iš star wars serijų, chatiška aplinka, nesuprasi kur priešas kur savas, tik duok Diev dažnai skiriasi pačių erdvėlaivių architektūra, tada gal ir galima kažka atskirti.Spalvų paletės irgi gausios, norėtųsi kažko kardinalesnio, tamsesnio, kad sukurtu tikroviškumo. Šiam kartuj man, kaip nežaidusiam tai +1 balas, tai rašau šiam žaidimuj į pažymių knygelę 6/10. Čia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 savaičių...
Instruction o tau yra koks idealus zaidimas 10/10 man tai daug tokiu nors ju grafika ne liux ir t.t bet uztat man patinka jie o 10/10 nei vieno neturiu o tavo knygeleje yra?

Ne knygelė o visas popierynas reiktų sakyt. O tokio žaidimo 10/10 šiuo metu neturiu. Prieš keletą metų galėjau sakyt vos ne 10/10 apie AOE 2 serijas, kadangi visai patiko, nors atsižvelgiant į karių bukumą ir prastą signleplayer žaidimas nuviliantis. Bet misijas vykdyt visai smagiai gaudavosi, gal šiek tiek per lengva man trn buvo. Dabar nelošiu nieko išskyrus miniclip defense canyon, bet jau visą ant hardo keletą kartų perėjau, tai manau ieškosio kažkokios alternatyvos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5171 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...