Peršokti į turinį

Samsung Galaxy S2 ar S3?


Melti

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3969 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaina man kol kas nesvarbi. Girdėjau, kad S3 ekranai geresni, kokybeškesni, daugiau grafikos... Šiaip nemana, kad S3 yra sukurtas būtent verslui, gal net atvirkščiai, jis yra labiau funkcialus. Reikia daugiau nuomuonių, nes dabar nuomonė 50 ant 50, nes pusė draugų sako, kad S2 geresnis, o kita, kad S3-kaip ir dabar, vienas žmogus pasakė, kad S2 geriau, kitas, kad S3...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

s3 4branduolių procesorius ,o s2 tik 2 branduolių

Tie branduoliai Samsung telefonuose kuriami tik dėl reklamos, S3 4 branduoliai, wow, pajunk 4 ar 5 programas ir jis tau lagint pradės, kaip ir su single/dual -core telefonais. O S4 išvis, 8 branduoliai dėl reklamos - realios naudos jokios.

Jeigu iš šitų, tai imk S2.

Redaguota , nario Anоnimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Girdėjau, kad kaip tik S3 ekranas geresnis, todėl jį ir nusipirkau :) Ga kas galėtų patarti kokius žaidius vertėtų siūstis? :D

Šudas tas S3,ekranas tikrai negeresnis iškris gatvėj,tai jau atsisveikink su ekranu ir neš remontuot,kiek esu girdėjas tai muzika silpnai eina ant to S3 šeip tai neblogas telefonas bet yra minusu.

O dėl žaidimu tai nueik į youtube.com ir ten rašyk android games,tikrai bus pilna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Šudas tas S3,ekranas tikrai negeresnis iškris gatvėj,tai jau atsisveikink su ekranu ir neš remontuot,kiek esu girdėjas tai muzika silpnai eina ant to S3 šeip tai neblogas telefonas bet yra minusu.

O dėl žaidimu tai nueik į youtube.com ir ten rašyk android games,tikrai bus pilna.

Man tai juokinga kai zmones kalba blogai apie telefona neturedami jo istrikruju :) Pats turiu Samsung galaxy s3 , Su jo viskas okey, Jokio lag nieko eina kaip per sviesta, Ne karta man jis buvo iskrites is ranko ant esfalto ir nesuduzo tas man ekranas kaip jus cia visi sakot, O muzika tikrai gerai eina tikrai nesilpnai :) , Nepamirskit Lietuvoje yra daug brokuotu prekiu nezinai ka perki orginala ar padisofke , Todel jie ir silpni buna nes padisovi.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3969 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...