Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kas nori i mano LOL ranked team?


Al`Capone

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. As esu neblogas lol zaidejas. Bet musu komandai reikia geru zaideju kurie moketu zaisti ir nepalikinetu komandos. Dabar reikiamos pozicijos:

ADC - Gordon999 (as).

Support - NERA.

Mid player - NERA.

Solo Top'er - NERA.

Jungler - NERA.

Tai va, kas nori i mano ranked team'a rasot man i skype: babaika2002

P.S Musu Ranked team'os pavadinimas: TeamLithuanianBoys

P.S.S Musu ranked team'os tag'as: [LTBoys]

Laukiu invite'u

:)

Region: Eu West

Redaguota , nario Defenderis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Seip esu bana gaves tik karta nes isejau 3 kartus bet tada gavau savaitei :P Bet tada kai gavau bana mano lvl buvo tada 27 tai nzn kiek laiko bunai kai duoda mazesniam lvl bana..

Visuose duoda tiek pat, beje kad ir kiek leavu padarai banai eina taip: 1diena, 3dienos, 5dienos, savaite. Jeigu gauni banus is tribunalo dar dasideda 2savaites, permabanas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Visuose duoda tiek pat, beje kad ir kiek leavu padarai banai eina taip: 1diena, 3dienos, 5dienos, savaite. Jeigu gauni banus is tribunalo dar dasideda 2savaites, permabanas.

Klysti. Kuo daugiau match suzaides tuo mazesnis sansas kad uz leave gausi ban. Pats pamegink su 30lvl leavink kol gausi ban ir su 1lvl ( 1 leave iskart ban)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3826 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...