Peršokti į turinį

Ieškau žmogaus kuris galėtų padėti sukurti Serverį ant PC


Kumpis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3992 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi daug laiko kuriu serverius su Linux (Hostingai, VPS). Dabar atėjo laikas pradėti kurti viską nuo 0, tai nesinori iškarto mokėti už VPS ~100Lt ir kokį mėnėsį kurti serverį, taigi ieškau žmogaus kuris ant mano PC galėtu parodyti kaip sukurti serverį, aš viską padarau, bet neleidžia kitiems jungtis ir man pačiam. Internetą keičiau prieš mėnėsį specialiai, kad būtų Išorinis IP. Interneto pralaidumas 100mpbs. Kas padėtu rašote Asmeninę Žinutę forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į serverį laikomą ant savo PC gali prisijungti ir netgi neturėdamas interneto, IP langelyje tereikia vesti "localhost"... O aš asmeniškai MC serverių kūrimu užsiimu daugiau nei 2 metus, o 25565 portą (skirtą Minecraft serveriui) atsidariau tik maždaug prieš 2 mėnesius, tad atvirai pasakius, jei neišmanai nieko su portforwarding, tai ir nesiknisk, tai tikrai nėra būtina, nors ir pravartu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3992 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...