Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4746 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Oi kažkas labai pavydi, kad neturi konsoles :DD Graudus iš šono žiūrint esi, mamyte nenupirko konsoles, kad toks piktas ? :( PC (pagal žaidimus) toli gražu iki konsoliu.

:DDDDDDD PC pagal žaidimus toli iki konsolių ? Are u fucking kidding me?:D Tu tikrai daužtas, turbut gyvenime neesi turėjęs galingo PC. TUriu XBOX 360, taip vienas žaidimas patinka kurio ant pc nėra Forza motosport ir fsio. O visi kiti tokie pati kaip ir ant PC. o PC tikrai 10x galingesni už konsolių. Net mano PC senukas tikrai yra galingiau negu xbox 360 ir ps3, nors nemanau kad blogiau net už PS4 ( nes ten šūdo krūvą kaip ir ps3 ) .

(redaguota)

Negaliu nieko gero , bei blogo pasakyti apie šitą žėmėlapį , bet truputelį susidarė blogos nuomonės taigi noriu ją išrekšti , žėmėlapis turėtų būtį didesni juk patys žaidimo kurėjai buvo žadėja , kad žėmėlapis du kartus bus didesnis už Grand Theft Auto San Andreas

Supranti kiek kartu šitas žemėlapis sumažintas,ir bent įsivaizduoji kiek kas ko atitiks pagal žemėlapi pačiam žaidime ???

Pavizdžiui pusė miesto šio žaidimo atitiks kaip visa ls miesta san andreas žaidime. Kitaip sakant kas atrodo iš paveikslėlio tai nereiškia kad žaidime taip bus.

Redaguota , nario .Aleksas.
  • Teigiamai 1

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Supranti kiek kartu šitas žemėlapis sumažintas,ir bent įsivaizduoji kiek kas ko atitiks pagal žemėlapi pačiam žaidime ???

Pavizdžiui pusė miesto šio žaidimo atitiks kaip visa ls miesta san andreas žaidime. Kitaip sakant kas atrodo iš paveikslėlio tai nereiškia kad žaidime taip bus.

Čia maždaug tredždalis viso miesto.

YpIX4xG.jpg

Nespreskit apie knygą iš jos viršelių.Juk kūrėjai sakė,kad iš miesto į kokį miestelį nuvažiuot truks apie 10min realaus laiko (Kažkas panašaus).Pamiršot ?

Man dabar va labai įdomus klausimas kiek GTA V kūrimas kainuos jei GTA IV sumušė visus rekordus. Buvo pats brangiausias visų laikų žaidimas. Jo kūryba kainavo virš 50 milijonų JAV $. Tai kažin kiek šitas?

YpIX4xG.jpg

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4746 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...