Peršokti į turinį

error


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano galva tai čia žemėlapio bėda, aiškiai parašyta jog generuojant naują chunk'ą neužtenka operatyviosios atminties ir serveris dalinai užlūžta, dėl to kad nebeužteko operatyviosios atminties pradėjo lūžti ir visa kita, bet tai nebesvarbu, nes problemą sukėlė žemėlapis ir RAM trūkumas... Gal tu nenaudoji jokių įskiepių apriboti pasauliui ir žaidėjai jį visą išvaikšto ir jį pastoviai serveris turi užkrauti, dėl to ir nebeužtenka RAM, juk serverio žemėlapis ryja didžiaję dalį serverio resursų... Manau dabar, kai viskas užlūžę lengviausias sprendimas būtų - žemėlapio keitimas...

Mhhh gerai čia paaiškinai

na jokiu pluginu nenaudoju kas su žemėlapiu susiną tik Orebfuscator šitas susijai su žemėlapiu daugiau nėra

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie ramdisc aš visiškai nieko neišmanau, tik žinau kad jį irgi naudoja dauguma galingų serverių ir kad su juo nemažai darbo, nes perkrovus serverį iš ramdisc viskas dingsta, dėl to reikia koduoti backupus, automatinius įkėlimus ir t.t., tai ko gero viskas ką aš apie tai išmanau :/.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie ramdisc aš visiškai nieko neišmanau, tik žinau kad jį irgi naudoja dauguma galingų serverių ir kad su juo nemažai darbo, nes perkrovus serverį iš ramdisc viskas dingsta, dėl to reikia koduoti backupus, automatinius įkėlimus ir t.t., tai ko gero viskas ką aš apie tai išmanau :/.

Aišku tada

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...