Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokio map norite?


iAi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nevykėli, gal tiesiog savo pastatyk, o ne iš kitų vok... Nors daryk kaip sau nori, užsirausi ant rimto projekto tai jau reputacija neberūpės :)... Nors ir tie patys žemėlapiai yra visiškai beverčiai, nes žemėlapiais išreiškiamas serverio originalumas, taigi jie vertingi tik tame serveryje kuriame jie buvo pastatyti, o juos naudojant kituose serveriuose tėra įrodoma kokie tų serverių kūrėjai yra nevykėliai ir negali nei mažos dalelės serverio - žemėlapio patys pasidaryt... Beje tai ne programa, o žaidimo modifikacija prieinama kiekvienam...

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

programa tikrai yra žinau pats, bet tik tiek kad ar tau būtų gera kad jeigu ? aš pavogčiau viską ka tu esi pastates unikales idejas ir visa kita ? taip daro tik nevykeliai o normalus žmones galvoja savo galva, o ne cytais

Tu galvoji su ta programa imsi ir viską pavoksi? Ne tu pavoksi kiek tavo žmogeliukas mato..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu galvoji su ta programa imsi ir viską pavoksi? Ne tu pavoksi kiek tavo žmogeliukas mato..

kvaily tu ... aš puikiai žinau tą programą ir nesu durnas ir suprantu, kad gausi ta mapo dalį kurioje vaiksčiosi ... tik dar karta noriu pasakyti jog tu esi visiškas mulkis ir nevykelis nes tu sugebi tik mapus ''pyzdint'' vietoj to kad pats kaška padarytum ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kvaily tu ... aš puikiai žinau tą programą ir nesu durnas ir suprantu, kad gausi ta mapo dalį kurioje vaiksčiosi ... tik dar karta noriu pasakyti jog tu esi visiškas mulkis ir nevykelis nes tu sugebi tik mapus ''pyzdint'' vietoj to kad pats kaška padarytum ...

O tu A.D. ??

Net nerašiau aš, kad aš kopinu map'u išvis tokios programos nesinaudoju.. Ir nebeverk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei "Savonikas" tik pasakė kokiu principu veikia modifikaciia, nereikia jo iškarto užsipulti, nereiškia kad jis kažkieno žemėlapius kopijuoja... Beje, tai kaip tik gerai kad ši modifikacija atsiunčia ne visą žemėlapį, juk dažniausiai didžiausia jo dalis būna žaidėjų pastatyti lūšnynai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu ir kam reikejo paviešinti tą moda ? tu bent isivaizduoji kas bus dabar ? atsiras dahuja mažvaikiu kurie isirašys šita moda ir voks daug laiko bei pastangų reikalaujancius mapus ...

O tai ką, tavo galva jis užslėptas ir jo niekas nežino? Žino tik tie kam reikia... Beje tie žemėlapiai yra beverčiai kai juos "pavagia" ir čia ne kažkokia paslaptis, žmonės taip darydami tik įrodo kokie jie beverčiai nemokšos ir nesugeba patys kažko sugalvot ir įgyvendinti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...