Peršokti į turinį

[MUZIKOS] Pluginas minecraft serveryje!!!


Mr.Rokazz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3998 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, mieli lankytojai ir serverių kūrėjai ar žmones norintys ko nors išmokti.

Taigi savo kompiuteryje turiu vieną gerą pluginą ir lietuvišką.

Kuo geras pluginas?

Kaip iš pavadinimo supratote, geras pluginas yra tuo jog parašius /klausyti galite pasileisti norima muzika. Kuria įkelsite į savo Minecraft plugins music aplankala.

Kaip gauti pluginą?

Pluginą galėsite atsisiusti iš nuorodos, bet jį atsisiusti galėsite tik tada kada aš surinksiu 20~30 R3P.

Iš kur žinoti jog nemeluoju?

Duokite 20~30 R3P ir taip galėsite isitikinti, kad aš sakau tiesą.

KVIEČIAME DRAUGUS SAKOME, KAD DUODU +R3P IR TAIP GAUSITE MUSIC PLUGINĄ!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

parašius /klausyti galite pasileisti norima muzika.

Paziuriu i tavo duota nuoroda, pisk prota nepises zmonems, kad tokia komanda yra.

Matosi norejai pasipelnyti rep, vien del "apgavystes", bet tas pluginas gan geras atrodo gaila, kad tik gali minecraft note block garsus naudoti, tad negalima bus megautis orginalia muzika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėkite: http://dev.bukkit.or...r-mods/mcmusic/ dabar suprantu, kodėl mažai, kas dalinasi su jumis pluginais. Nes jūs netikeliai ir nemokat gerbti žmogaus kai jis pasako turi, tai reiškias turi. O -R3P iš lempos dėti.......

Tai kuo tu čia pasidalinai? Tuo kas viešai buvo "padalinta"? Nesuprantu, kodėl jūs bandot paėmę viešai paplatintus įskiepius už jų davimą dar pasipelnyt? Sukurk savo, kitų darbais išminčius nebūsi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu paklausti kas tau ką pešą? Aš pinigus jamu? NE

Tai kur tu matai pešima kažkokį. Aš tiesiok prašau +R3P uždėti, to ko jūs nerandate.

2 ATSAKYMAS

Pirma būčiau pasidalines pluginą kuris jau yra išverstas į lietuvių kalbą. Bet kadangi pamačiau, kad čia yra tokių žmonių kai dalinies ar prašai R3P jie gaili. Tai turėkite ir anglišką versiją ir dabar būkite patenkinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu paklausti kas tau ką pešą? Aš pinigus jamu? NE

Tai kur tu matai pešima kažkokį. Aš tiesiok prašau +R3P uždėti, to ko jūs nerandate.

2 ATSAKYMAS

Pirma būčiau pasidalines pluginą kuris jau yra išverstas į lietuvių kalbą. Bet kadangi pamačiau, kad čia yra tokių žmonių kai dalinies ar prašai R3P jie gaili. Tai turėkite ir anglišką versiją ir dabar būkite patenkinti.

I hate you ^^ Ir beto per greitai kazkaip reputacija renki, ~2h jau 30 rep prisidejo :/

Redaguota , nario Simuciokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3998 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...