Peršokti į turinį

Ieškome prižiūrėtojų counter-strike serveriams


blogz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4011 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ieškome protingų bei subrendusių counter-strike serverių prižiūrėtojų projektui: http://nexgames.eu , šiuo metu matote yra du serveriai, umbrella swarm ir publikas, prižiūrėtojas per abudu serverius. Norėčiau, kad parašytumėte anketą čia arba susisiekite per skype in3xsas.

1. Kiek jums metų?

2. Kodėl norite prižiūrėti serverius?

3. Kiek laiko praleidžiate prie counter-strike?

4.1.Ar turite mikrafoną?

4. 2.Jūsų skype

Redaguota , nario blogz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kiek jums metų? 15metų.

2. Kodėl norite prižiūrėti serverius? Na naujas projektas tad noriu prisidėti prie naujos komandos , ir padėti jai tiek webo ir serverio bėdomis . Na prižiūrėtojas man nereikalingas kad aš tiesiog vaidinčiau toks kietas nei kiti žinokite su manimi taip nebus . Aš tiesiog noriu suteikti pagalbą , kad būtų normalus serveris o ne kaip kiti š...

3. Kiek laiko praleidžiate prie counter-strike? 2-4 valandas per dieną ,bet nekiekvieną dieną išbūnų tiek neturiu susidares dienotvarkės ,nes gal ir diena kokia atsiras laisvesnė ar net iš vis laiko nebus sedėti prie kompiuterio . . .

4.1.Ar turite mikrafoną? Taip.

4. 2.Jūsų skype naglyzzz

Redaguota , nario Shift'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kiek jums metų? - 17 | 1995 - 11 - 04

2. Kodėl norite prižiūrėti serverius? - Na dabar arteja vasara. Egzaminu dar nera. Turesiu gana daug laiko priziureti bei padeti serveriam, beja paciam būtų įdomu prisijungti prie naujo projekto padėti jum klestėti nuo pat pradžių, kitaip sakant būti jūsų dešiniąja ranka. Turiu 3metų administracinės patirties iš praitų projektų(galėsiu pavardint jeigu domina).

3. Kiek laiko praleidžiate prie counter-strike? - Apie 3-5h per parą (Savaitgaliais daugiau).

4.1. Ar turite mikrafoną? - Ne neturiu, bet nemanau kad tai yra didelė problema.

4.2. Jūsų skype - Tai yra asmeninė informacija ir aš nenoriu jos platinti. Taigi aš jus pats pasikviesiu ir aptarsime šį pasiulymą.

P.S Jeigu atsitiks taip jog neišeis prisidėti prie projekto linkiu jum klestėti bei populiarinti šį projekta.

O N S R E E N

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4011 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...