Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Java kalba... Plugino reikia -_- #2


myrrdin

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3989 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ir vėl aš, dabar iėškau:

  • Plugino, panašaus į ItemPermissions (Tokio nėra, čia tik pavadinimas). Man reikia, kad pvž: Papratas žmogus negalėtu paiimti/Naudotis diamond kelnėmis, o vipas galėtų.
  • Arba tokio kurio config galėčiau pasirinkti ko žaidėjai serveryje negalėtų metyti.

Prašau padėkit. gausit +Rep visą savaitę. :|

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sakai, kad man dabar ant kekvieno item reikia naują permission dėti?

Pvž:

Vip:

prefix: '&a[&c&l*&a] &7'

suffix: ''

permissions:

- essentials.build.place.<133>

- essentials.build.place.<43>

- essentials.build.place.<47>

- essentials.build.place.<98>

Tai gal yra kažkas panašaus į essentials.denyuse.stone ?

Redaguota , nario myrrdin
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

- essentials.build.place.(113|43|47|98) ismok permissionais naudotis viską į vieną galima.

https://github.com/P...rmissions-setup

jeigu pex naudoji tai naudok ir modifyworld, juk priedas :P + žymiai daugiau galimybių negu koks kitas.

Plačiau:

https://github.com/PEXPlugins/PermissionsEx/wiki/Modifyworld

Redaguota , nario PreFix
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau manau reiktų tam specialiai darytis atskirą pluginą, kad chekint'u slotus kas 5s ar kas 10s :P arba galbūt net rasi eventą kuris yra susijas on armor equip ar kažkas tokio.Jeigu nori kad nesidėtų setų - neleisk jiems jų gaminti ir turėti jų inventoriuje, tuom ir problema išsispręs.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip aš tau neleisiu?:D Taigi visų žaidėjų nesužiūrėsi :/

O tai kaip tu neleidi spawno išgriefint? Visus žaidėjus prižiūri? Manau jis turėjo omenyje kad įsirašytum/susikurtum įskiepį kuris neleistų tų daiktų gaminti ar turėti inventoriuje... Esu įsitikinęs jog egzistuoja įskiepis neleidžiantis craftinti tam tikrų daiktų, tad jei neleisi to ko nereikia craftinti ir to nepardavinėsi na ir nedalinsi, tų daiktų serveryje nebus... Tai pat jei nežinojai, yra toks įskiepis - "Skript", su kurio funkcijomis neišmanydamas Java programavimo kalbos gali susikurti paprastas funkcijas, esu tikras jog pavyktų ir daiktus "uždraust"...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip aš tau neleisiu?:D Taigi visų žaidėjų nesužiūrėsi :/

O tai kaip tu neleidi spawno išgriefint? Visus žaidėjus prižiūri? Manau jis turėjo omenyje kad įsirašytum/susikurtum įskiepį kuris neleistų tų daiktų gaminti ar turėti inventoriuje... Esu įsitikinęs jog egzistuoja įskiepis neleidžiantis craftinti tam tikrų daiktų, tad jei neleisi to ko nereikia craftinti ir to nepardavinėsi na ir nedalinsi, tų daiktų serveryje nebus... Tai pat jei nežinojai, yra toks įskiepis - "Skript", su kurio funkcijomis neišmanydamas Java programavimo kalbos gali susikurti paprastas funkcijas, esu tikras jog pavyktų ir daiktus "uždraust"...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3989 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...