Peršokti į turinį

[Parduodu] PvpTele


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki

maciau 1 zmogus norejo tokio plugino, kad ga;etum i pvp arena nusitelinti be item'u o parasius spawn vel jie atsiranda, tai mes sita plugina turim(Turi LOG projektas, as jeme savininkas)

as ji parduodu, pluginas yra kurtas tikrai ne kelias dienas ar savaites bei menesius, jis kurtas apie 1 metus, versija katik atnaujinau.

Pluginas aorginalus, parduodu su sutartive kaina.

jeigu noretum, man i skype: nedas20002

Padedusu serveriais pluginais, jeigu yra kokia minecraft problema, man i skype: nedas20002 pasistenksim padeti

Viso gero, linki sekmes LOG projektas

(serverio pluginas parduodamas todel: kad mes jau nebekuriam mc serveriu, bus tik samp'o, reiketu gero web'erio, bet jo gero nerastum. Reikia pagalbos del web'erio! atsidekosim: priimimas i projekta, samp'o hostai yra labai ilgam uzsakyti ir ganetinai brangus, nuo 50 litu. taigi, susidomejai irgi i skype: nedas20002)

Labai atsiprasau uz gramatines klaidas

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki

maciau 1 zmogus norejo tokio plugino, kad ga;etum i pvp arena nusitelinti be item'u o parasius spawn vel jie atsiranda, tai mes sita plugina turim(Turi LOG projektas, as jeme savininkas)

as ji parduodu, pluginas yra kurtas tikrai ne kelias dienas ar savaites bei menesius, jis kurtas apie 1 metus, versija katik atnaujinau.

Pluginas aorginalus, parduodu su sutartive kaina.

jeigu noretum, man i skype: nedas20002

Padedusu serveriais pluginais, jeigu yra kokia minecraft problema, man i skype: nedas20002 pasistenksim padeti

Viso gero, linki sekmes LOG projektas

(serverio pluginas parduodamas todel: kad mes jau nebekuriam mc serveriu, bus tik samp'o, reiketu gero web'erio, bet jo gero nerastum. Reikia pagalbos del web'erio! atsidekosim: priimimas i projekta, samp'o hostai yra labai ilgam uzsakyti ir ganetinai brangus, nuo 50 litu. taigi, susidomejai irgi i skype: nedas20002)

Labai atsiprasau uz gramatines klaidas

apgavikas pirkau is jo serveri uz 15LT ir neatsiunte uzblokavo.

patariu nepirkite is jo

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki

maciau 1 zmogus norejo tokio plugino, kad ga;etum i pvp arena nusitelinti be item'u o parasius spawn vel jie atsiranda, tai mes sita plugina turim(Turi LOG projektas, as jeme savininkas)

as ji parduodu, pluginas yra kurtas tikrai ne kelias dienas ar savaites bei menesius, jis kurtas apie 1 metus, versija katik atnaujinau.

Pluginas aorginalus, parduodu su sutartive kaina.

jeigu noretum, man i skype: nedas20002

Padedusu serveriais pluginais, jeigu yra kokia minecraft problema, man i skype: nedas20002 pasistenksim padeti

Viso gero, linki sekmes LOG projektas

(serverio pluginas parduodamas todel: kad mes jau nebekuriam mc serveriu, bus tik samp'o, reiketu gero web'erio, bet jo gero nerastum. Reikia pagalbos del web'erio! atsidekosim: priimimas i projekta, samp'o hostai yra labai ilgam uzsakyti ir ganetinai brangus, nuo 50 litu. taigi, susidomejai irgi i skype: nedas20002)

Labai atsiprasau uz gramatines klaidas

Parduodi plugina kuris yra plugins.bukkit.org tinklapije ...... jis jau seniai yra sukurtas asu mates ji bet nepamenu pavadinimo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomu, ką nemokantis rašyt asmuo apskritai gali sukoduoti... Pardavinėji įskiepį, o net nepateiki pagrindinės jo informacijos - kokie permission'ai, kokios komandos, ar yra konfiguracijos failas, jei taip, ką jame galima nustatyt, na galų gale, bent reikėtų paaiškint kaip viskas veikia... Matosi kad apie tai, ką čia bandai padaryti pats nelabai nusimanai... Kaip ten yra nežinau, bet ko gero, kaip ir daugelis kitų apsimetėlių tiesiog pardavinėji kokį įskiepį, kurį susiradai paplatintą ir tiek... Atrodo apgailėtinai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

eik eik, gal pamatei MobArea ir viskas

tokio plugino nera per bukkit,org

jeigu netiki, nusipirk plugina, pats apsiziurek.

Ku tu šneki vėjus ? , taigi yra sukurtas pluginas čia pasirenki 2 kampus kaip su we , ir parašai komanda ir ta komanda padaro jeigu į ta zona yeini tau panaikina itemus ir kai iš jos išeini itemus gražina .. tai mažiau nusipiziek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mane juokina sitas forumas, tiek vaiku prisirinke kad nafik.

Hack'insiu sita foruma ligi tol kol praras .lt galune

man mazai truksta nuhackinimui, tik reikia kad dar 1 acc uzblokuotu ir kaip pasakant nusprogdinciau foruma

Jau koks pluginų kūrėjas, tai gal source parodyk? Kad ir senesnės versijos? Ar GitHub nuorodą duok, ar Jenkins, kur tu jį laikai? Būtų malonu pažiūrėti, ar tikrai tavo kūrinys ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beto, man kalbejai kazka apie rep hack'us.

Are you fucking kidding me?

Mane juokina sitas forumas, tiek vaiku prisirinke kad nafik.

Hack'insiu sita foruma ligi tol kol praras .lt galune

man mazai truksta nuhackinimui, tik reikia kad dar 1 acc uzblokuotu ir kaip pasakant nusprogdinciau foruma

Total daun.

Hackinsi kol dings .lt galunė, totaliai dėbilas.

Kas išto kad užblokuos dar viena ACC?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...