Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Pirkau,neapgavo!


Dr.Zoidberg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4014 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, toks bičiukas "Kissy" pardavė man mokėjimai,iv.lt sistemą ir dizainą. Puikus žmogus viską atliko greitai,tą pačią minutę kaip pinigai buvo išsiūsti jis man davė failus + uždės ant serverio šias sistemas. Patariu pirkti iš jo kainos pigios,viską atlieka greitai,neapgavikas!

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keista kaip iš tokio kuris tik kopijuot viską tesugeba ir reklamuoti ten kur draudžiama, bet nemanau kad nuo vieno gero ir dar nežinia ar tikro poelgio, jo reputacija tikrai padidės...

Tau nuo Kissy :)

"

Aš kopijuoti tik sugebu, bet dirbu geriau už tave, tiesą sakai? Man labai įdomu, ko tu nenukopijavai nuo angliško serverio? Mano serveriai nėra nei vienas nukopijuotas nei nuo angliško, nei nuo lietuviško serverio. Jeigu Prison mapas buvo panašus, tai ne mano kaltė, o statybininko.

Forumo temos? Gerai sutinku, vieną ar kelis kartus nukopijavau Download Linką, ar tai nusikaltimas, kai jus kiekvieną kartą kopijuojate anglų download linkus ar pnš?

Reklamuoju kur draudžiama? Kur? Parodyk bent 1 mano postą, su mano Ip kur aš bučiau neleidžiamoje vietoje įdėjęs reklamą, kur aš bučiau bent paminėjęs apie savo projektus..

Nesmerk,nes apie tave galiu irgi daug ką pasakyti."

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O, kissy susirado naują kalę :D. Na bet tavo komentaras ir samoningumo, iš pradžių plėšaisi kad nieko tu čia nekopijavęs, o vėliau pats prisipažysti jog kopijavai, tai apsispręsk, visada lengva kaltinti kitus, jei jau tavo projektas, tai tu už jį ir atsakyk, o ne ant kitų stumk, galų gale Lietuvoje mačiau tik vieną originalų serverį, bet kiti kopijavimu nesiskundžia, bet žinant tai, jog jūs kitų grafikos darbus kopijavote, kurie kad ir koks bebūtų projektas, turėtų būti originalūs, tai jau ne kažką... Dabar po forumus nelandžiosiu ir tavo užbanintų paskirų neieškosiu, bet faktas lieka faktu, dėl projekto populerumo - savo reputaciją paaukojai... Na gal jau ir pasikeitei, bet dabar turi pats tai įrodyt, kas ilgą laiką malus šūda nemanau kad bus lengva...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O, kissy susirado naują kalę :D. Na bet tavo komentaras ir samoningumo, iš pradžių plėšaisi kad nieko tu čia nekopijavęs, o vėliau pats prisipažysti jog kopijavai, tai apsispręsk, visada lengva kaltinti kitus, jei jau tavo projektas, tai tu už jį ir atsakyk, o ne ant kitų stumk, galų gale Lietuvoje mačiau tik vieną originalų serverį, bet kiti kopijavimu nesiskundžia, bet žinant tai, jog jūs kitų grafikos darbus kopijavote, kurie kad ir koks bebūtų projektas, turėtų būti originalūs, tai jau ne kažką... Dabar po forumus nelandžiosiu ir tavo užbanintų paskirų neieškosiu, bet faktas lieka faktu, dėl projekto populerumo - savo reputaciją paaukojai... Na gal jau ir pasikeitei, bet dabar turi pats tai įrodyt, kas ilgą laiką malus šūda nemanau kad bus lengva...

Nėra žmogaus kuris ko nors nekopijuotų... Dėmesio trūkumas? :mellow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra žmogaus kuris ko nors nekopijuotų...

Sutinku, bet kai pradeda viską piktybiškai kopijuoti, nepaisydamas jokių įspėjimų ar patarimų pačiam kažką sugalvoti, tai jau manau šiek tiek kitas reikalas...

Dėmesio trūkumas? :mellow:

Įdomi išvada, jei jau aš išsakiau savo nuomone apie žmogų, tai jau man iškart priskiriamas koks nors "dauno" sindromas ar įvairūs trūkumai, lygiai tą patį galiu pasakyti ir apie tave ir męs abu žinome, kad tokios nesąmonės nei man, nei tau nieko nereiškia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4014 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...