Peršokti į turinį

IP i IP


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4013 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1. Nusiperki domena/subdomena

2. Nusiperki bet kokį (kad ir visiškai šūdina) svetainės hostingą ir jam priskiri savo turima domena/subdomena

3. Atsidarai Direct Admin ir eini į "DNS managament" skiltį

4. Prie funkcijos "A" kairiajame langelyje rašai ant turimo hostingo užmautą domeną su priešdėliu ir tašku gale, tarkime: "mc.supergames.lt." (priešdėlį "mc" galite keisti kaip norite, tarkim į "samp", "play" ar pnš...), o dešiniajame langelyje IP ant kurio nori "užmauti" tą DNS (raidinį) IP'ą ir spaudi "OK" ar kažką pnš :D

Mano rekomenduojami domenų ir hostingo tiekėjai - www.hostingas.in

Tai pat gali daug pigiau gauti hostingą su nemokamu subdomenu iš tophost.lt, bet nepamiršk - kokia kaina, tokia ir kokybė...

 

Pridėta: i get skemd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Redaguota , nario Ethno
Pageidavo autorius
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Nusiperki domena/subdomena

2. Nusiperki bet kokį (kad ir visiškai šūdina) svetainės hostingą ir jam priskiri savo turima domena/subdomena

3. Atsidarai Direct Admin ir eini į "DNS managament" skiltį

4. Prie funkcijos "A" kairiajame langelyje rašai ant turimo hostingo užmautą domeną su priešdėliu ir tašku gale, tarkime: "mc.supergames.lt." (priešdėlį "mc" galite keisti kaip norite, tarkim į "samp", "play" ar pnš...), o dešiniajame langelyje IP ant kurio nori "užmauti" tą DNS (raidinį) IP'ą ir spaudi "OK" ar kažką pnš :D

Mano rekomenduojami domenų ir hostingo tiekėjai - www.hostingas.in

Tai pat gali daug pigiau gauti hostingą su nemokamu subdomenu iš tophost.lt, bet nepamiršk - kokia kaina, tokia ir kokybė...

Ačiu ,čia man kaip pamoka jau padarei :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4013 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...