Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MoparScape REIKIA RĖMĖJŲ!!!


Lukas_Kentas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, kaip ir supratot man reikia žmonių kurie mane galėtu paremti pinigais arba tiesiog nupirkti ne galinga VPS, turiu savo ne nuo 0 kurta rsps serverį. Kas parems gaus atitinkamas pareigas serverį.

Šitas rsps turi

Veikiantį Grand Exhange, SOF, Random Event su reward (kol kas tik 1), visi Bosai, Item kaip flaming skull ir panašiai, Tobulinamos donator pareigos.

Kelios photo.

97f43d0b00f744088ca0318f178a5125677.png

Home

fbf3dec5f52d32f49e59efdcb0618d37402.png

4a7692c87f58b4195aa68666a72dbbf3683.png

db0c8d706816c04ba4ea3e41474ad244374.png

Grand Exhange

9517c03488223ad3cee1cee1b559aaa3141.png

6ab3678dee7f6b1a435950ee7309ef9b873.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

Serveris tik atisiūstas šiektiek sulietuvintas ir viskas o, kad kašką esi opakeites gali net nesakyti, pats šitą source naudojas esu viskas taip kaip dabar net home nepakeites :DDD

Nežinai, nesakyk... :DD Esu nemažai dirbęs prie cache be to sutvarkęs G,E kurios tavo parsisiųstam source nėra... :D Ir taip esu daug sulietuvinęs... Kokia prasmė keisti home?? :D Kita karta patylėk jeigu nežinai... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lukai, aš manau, kad remėjų ir žaidėjų daug nesusirasi, nes tokias versijas mėgsta mažokai žmonių. O jei butu 317 ir gal dar biški naujesnis, tai tikrai butu daugiau žaidėjų, tarp jų ir aš mielai užsukčiau ; ] Čia tik aš taip manau.

Gali būti, bet man asmeniškai labiau patinka 718+ nors ir sunkiau koduoti, bet ne esmė... Pagalvojau, kad čia vis tiek nerasiu kas parems tai nusprendžiau serverį paleisti žiema iki tol dar galėsiu daug ką padaryti ir patvarkyti... :) Kad tokie kaip Hsas4849, nesakytų, kad nieku nepadaręs ir panašiai. :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...