Peršokti į turinį

Geriausi žaidimai pagal grafiką ir gameplay.


Chrion

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi čia top 10 geriausią grafiką turinčių žaidimų.

10. Siegecraft THD

Šis žaidimas yra geras , gera jo ir grafika , pagal pirmą pažiūrėjimą tai žaidimas priminė seną , gera žaidimą stronghold.

9. Farming Simulator

Šis žaidimas man nelabai patiko , jo gera grafika išviso nepričiom , bet pats gameplay.... Man jis sunkiai įveikiamas

:D

8. Galaxy On Fire 2 THD

Žaidimo grafika PERFECT , nebereikalo powered by nvidia tegra , pats gameplay neblogas , žiurejau per youtube kaip žaidė , bandysiu ir aš , tikrai patariu , nors nežaidžiau...

7. Mass Effect Infiltrator

Šis žaidimas taip pat turi nuostabia grafiką , nebereikalo EA gaminys.

6. Riptide GP

Šį žaidimą pats turiu , grafika tai už praeitus tikrai geresnė , superinė. Yra galimybė žaisti ONLINE , daug mapų , pats vairuoju žaidime stingray. (veikia ir ant ne tegra3/2/1 gaminių)

5. The dark knight rises

Iš grafikos tai ĮSPUDINGAI , gameplay geras , bet vat , mažai update bebūna.

4. Need for speed Most Wanted 2012

Dabar klaustumet , kodel tik 4 ? Nes man pats gameplay nelabai patiko , nors nebandes bet beveik visi sako kad valdymas ne koks , sunku išvaldyti mašiną , grafika tobula. Daug mašinų. Gera istorija.

3. CSR Racing

Dabar klausite , kodėl jis? Todėl kad tai man geriausias drag žaidimas , su super grafika , valdymas tobulas , mašinų daug , vienu žodžiu zjbs..

2. Asphalt 7 (asfalt :DD)

Galiu pasakyti apie žaidimą , daug mašinų , gera muzika , geras gameplay , lengva valdyti , grafika gera , bet ant mano telefono kaškodėl biški prastesnė (nedaug) , o šeip tai labai geras.

1. Real Racing 3

buvo mano megstamiausias žaidimas po savaitės ištryniau , nes labai daug vietos užemė.

Žaidimo grafika tai nice , labai daug mašinų , labai tikroviški/gražūs track'ai , nemažai kameros pasirinkimų , tikroviškas , galima online. Vienu žodžiu zjbs.

Nesutinki? rašyk.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...