Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

.iJust naujas darbas.


Guest .iJust

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5039 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5/10 effectu rejk mažų. Textas labai nesiderina. Smudge irgi šlekšt pekšt.

Kaip stipriai vertini xD. Nu bet man tas pats dabar kai ilgai prie photoshop nesedėjas tai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5/10 effectu rejk mažų. Textas labai nesiderina. Smudge irgi šlekšt pekšt.

Kaip stipriai vertini xD. Nu bet man tas pats dabar kai ilgai prie photoshop nesedėjas tai...

anas žinovas yra, turbūt paėmė 1 vietą besirungiant kas greičiau paskandins lydeką ežere.

Nuo kada žuvys skęsta? :DD

Karoso akytės tas FeLL...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tiesiogine prasme norėjai pasakyt draugas? Jei taip, tai tikrai ne, mes visiškai nepažįstami. ; D

Šiaip pats pasakei, kad net tuto nesi skaitęs, tai ką jau čia ir kalbėt. Anyway, nemėgstu pyktis. ; D

EDIT: Buvau sumaišęs, aš čia apie FeLL kalbėjau, ne apie MeDiN.

Turėjo būt

Jau kam kam, bet tik ne tau FeLL šūkaut, nes apie tavo darbus aš patylėčiau. ; D (jie tikrai ne iš gerųjų, sumesti effectai ir vsio.)

O čia akivaidzus naujokas, tai mokytis reikia dar dar ir dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tiesiogine prasme norėjai pasakyt draugas? Jei taip, tai tikrai ne, mes visiškai nepažįstami. ; D

Šiaip pats pasakei, kad net tuto nesi skaitęs, tai ką jau čia ir kalbėt. Anyway, nemėgstu pyktis. ; D

EDIT: Buvau sumaišęs, aš čia apie FeLL kalbėjau, ne apie MeDiN.

Turėjo būt

Jau kam kam, bet tik ne tau FeLL šūkaut, nes apie tavo darbus aš patylėčiau. ; D (jie tikrai ne iš gerųjų, sumesti effectai ir vsio.)

O čia akivaidzus naujokas, tai mokytis reikia dar dar ir dar.

Tada nepyk kad užsipuoliau, visada atkertu... :unsure:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5039 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...