Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieškau pradinės projekto komandos


Mr. Domas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4016 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, bendruomene,

prieš keletą savaičių pradėjau dėti mūrus Prison serveriui, bet viskas užsibaigė prie statymų, o taipogi pagalvojau ir apie materialines bėdas. Viskas ką noriu pasakyti, tai siūlau prisidėti prie pradinės projekto komandos, o viskas, ko reikia:

- Žmogus, atsakingas už tinklalapį, jo darbus, priežiūrą.

- Žmogus, atstovaujantis reklamos skyriuje.

- Žmonės, galintys paremti pradinį projekto variantą, kuo veliau bus atsidėkota privilegijomis, arba bus grąžinti pinigai.

- Žmonės, galintys dirbti prie pagalbos sistemos, kuri bus tik susikūrus projektui.

- Žmogus, galintis rasti laiko dideliems grafikos darbams.

- Žmogus, mokantis HTML/CSS programavimo kalbas.

Pats esu taip pat nepėsčias, dirbu prie serverio(-ių) darbų, taip pat programuoju PHP kalba, todėl naudoti unikalią pagrindinę puslapio sistemą ir SMF forumo sistemą.

Svarbiausia, jog ieškau subrendusių žmonių, kurie sugeba dirbti rimtai (jei yra laisvo laiko - pakvailioti), bei suprastų ką daro tinklalapyje, serveryje (-iuose). Amžius man nesvarbus, svarbiausia elgesys ir dažnas elgimasis rimtai, protingai.

Jei vis dėl to atsiras norinčių, susisiekite "Skype": dumcas_

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Na gerai, galiu pabandyti aš įsiprašyt...

Esu kūręs kelis gan populiarius survival serverius, tikrai gerai nusimanau su pluginais bei pačiu serverio tvarkymu, naudojimu ir t.t. Deja, prison serverio daryti neteko bet manau greitai viską perimčiau :)

Jei sugalvosi priimt, tai parašyk į skype sakiras2, nes čia ateinu gan retai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dažnai atsiranda tokių, kurie nekuria nieko, ir taria, jog projektas bus keliadienis. Tikriausiai nežinai kas aš, ir kokie mano planai, nes aš arba projektų nekuriu išvis, arba kuriu su dideliu noru ir pasiryžimu.

Tai tu bent keliais žodžiais aprašyk kokie tie tavo planai. Beto, ką pats komandoj veiksi? Kaip pelnas bus dalinamas ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakysiu tą patį ką sakau visiems tokiems "ieškotojams" - pats vienas pradėk projektą, kad žmonės bent jau žinotų prie ko prisideda, o dabar niekas neapibrėžta ir niekas apie tave nieko nežino, gal tu tik eilinis šūdmalys mokantis gražiai pakalbėt ir norintis kad už jį visą darbą atliktų kiti... Kažką daugiau sugebantys žmonės eina į jau įsibėgėjusius projektus, kur jie jau mato kas ir kaip yra, tai tiesiog padaryk kad tavo projektas būtų vienas iš tų įsibėgėjančių, o tik tada komandos rimtai ieškokis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu bent keliais žodžiais aprašyk kokie tie tavo planai. Beto, ką pats komandoj veiksi? Kaip pelnas bus dalinamas ir t.t.

Planai manau kaip ir kiekvieno rimto projekto. Svarbiausia, susiburt startinę projekto komandą, o vėliau jau kas norės, tas prisidės. Pats vienas visko nepadaryčiau, todėl ir ieškau tos komandos.

Pasakysiu tą patį ką sakau visiems tokiems "ieškotojams" - pats vienas pradėk projektą, kad žmonės bent jau žinotų prie ko prisideda, o dabar niekas neapibrėžta ir niekas apie tave nieko nežino, gal tu tik eilinis šūdmalys mokantis gražiai pakalbėt ir norintis kad už jį visą darbą atliktų kiti... Kažką daugiau sugebantys žmonės eina į jau įsibėgėjusius projektus, kur jie jau mato kas ir kaip yra, tai tiesiog padaryk kad tavo projektas būtų vienas iš tų įsibėgėjančių, o tik tada komandos rimtai ieškokis... Pelnas eina per pusę, su kitais projekto savininkais, vad. administratoriaus. Rėmėjams po kiek laiko bus atiduota jų paaukota suma, galbūt su viršum net.

Aš negaliu nieko pradėt vienas, o jei tau nerimtai atrodo, aš tau ir nesiūlau. Prisidėt prie įsibegėjusio projekto yra tas pats, kas du pirštus apmyžt, tačiau KURTI projektą yra visai kas kita. Tau, iš šio posto, galiu suprasti, jog patinka prisidėt prie projekto, kurio "šūdus" išvalė kiti, o tau lieka tik nublizgint? Tokių dalykų aš ir nemėgstu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Planai manau kaip ir kiekvieno rimto projekto. Svarbiausia, susiburt startinę projekto komandą, o vėliau jau kas norės, tas prisidės. Pats vienas visko nepadaryčiau, todėl ir ieškau tos komandos.

Aš negaliu nieko pradėt vienas, o jei tau nerimtai atrodo, aš tau ir nesiūlau. Prisidėt prie įsibegėjusio projekto yra tas pats, kas du pirštus apmyžt, tačiau KURTI projektą yra visai kas kita. Tau, iš šio posto, galiu suprasti, jog patinka prisidėt prie projekto, kurio "šūdus" išvalė kiti, o tau lieka tik nublizgint? Tokių dalykų aš ir nemėgstu.

Prisipažinsiu, man, kaip ir daugumai šio forumo lankytojų kurie ką nors nusimano, bet dar nesėdi kažkokiame projekte iš kurio tikrai pereiti į tavajiį nesiruošia, patinka sukurti projektai, nes kaip pats sakiai, nereikia per šūdus kelio skintis. Tad aš ir siūlau, jei nori įgyt didesnę padorią komandą, tai pats tą šūdą ir iškuopk... Aplamai, aš pats, savo komandas rinkdavau tiesiog iš savo projekto, o pradėdavau jį dažniausiai visiškai vienas...

Redaguota , nario ProGreen
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parašiau jam, pasakiau ką aš galiu, prie ko galiu prisidėt kuriant projektą ir t.t. tai vienintelis jo pasakymas buvo kad jis pats viską moką, ir kaip iš kitų jo kalbų supratau tai jis pagrindine ieško tik donaterių. Atvirai sakant nesuprantu tokių žmonių...

Ir apskritai ieškot rėmėjų dar net nestartaviusiam serveriui kažin ar kas ryšis, apart kelių vaikų su SMS'ais.

Dėl to, kad dauguma prisijungia į jau sukurtus projektus sutinku, bet manau iš vienos ar kitos pusės yra nesamonė sakyti kad beveik viską moki pats, o paskui be jokios priežasties pradėt dėl to pykt...

Nežinau, gal man tik taip pasirodė, nes chatas su juo vyko neilgiau kaip 5 min...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4016 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...