Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Teikiamos Bukkit,Tekkit,FTB serverių kūrimo paslaugos :)


mantux5

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4005 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki :) Viską išdėstysiu greitai ir aiškiai. Teikiamos paslaugos

  • Bukkit serverio sukūrimas, konfigūravimas, optimizavimas
  • Bukkit pluginų įdėjimas, konfigūravimas, optimizavimas
  • Tekkit, FTB serverio kūrimas, konfigūravimas, optimizavimas
  • Bukkit platformos integravimas į Tekkit, FTB serverį.
  • Pluginų įdėjimas, konfigūravimas, optimizavimas Tekkit, FTB serveryje (šiek tiek sudėtingiau nei tiesiog Bukkit)
  • Jeigu nemokate paleisti serverio ant, liaudiškai tariant, HOSTO, tą taip pat galiu padaryti :)
  • VISIŠKAI VISŲ pluginų sulietuvinimas
  • Jeigu serveris po mano darbo nebuvo keistas, tuomet galite kreiptis, jeigu iškils kokių problemų(Lūžinėjantis servas, errorai ir t.t.)

Taigi, su pačiu Minecraft'o serveriu susijusios paslaugos jau surašytos, tačiau tikrai galiu ir daugiau :)

  • Interneto svetainės kūrimas (Unikali arba TVS(PHP-Fusion,WordPress,SMF,IPB) Suprantama ir kaina skirsis tarp Unikalios ir TVS)
  • Serverio surišimas su svetaine (Pilnai surišu su Bukkit serveriu, dėl surišimo su Tekkit, FTB serveriu gali kilti problemų, priklausomai nuo poreikių)

Na, kaip ir viską parašiau :) Vis dėl to... Pamiršau keletą dalykų.

Kaina sutartinė. Darbus atlieku nepigiai, bet greitai ir kokybiškai. Su 5 ar 10Lt net nerašykite :/ Taupykite ir savo ir mano laiką

Kontaktai: PM Šiame forume, SKYPE: burundukas155

P.S. Net nerašykite su tokiais ar panašiais pasiūlymais: "Už paslaugas duosiu privilegijas serveryje"

P.S.S. Siūlyti prisidėti prie projekto galite, bet mažai šansų, kad sutiksiu, o dar mažesni, kad siūlysite :D

Redaguota , nario mantux5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu sekmės nemanau kad kas nors pirks aš pasižiūrėjęs youtubėj vieną pamoką išmokau :D

Tikrai ne viską išmokai iš vienos pamokos, ką aš siūlau ;) Tuos paprastus dalykus, kaip pats servo pajungimas ar pluginų sukėlimas aš pats išmokau, bet jau ten tie rimtesni dalykai su webais ir t.t. (Ypač unikaliais) reikalauja gan daug laiko ir žinių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4005 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...