JumpeR`

Saints Row 2 atrieda ir į PC

Recommended Posts

PC žaidėjai pasijuto stipriai nuvilti, kai taip ilgai lauktas Grand Theft Auto IV taip ir nepasiekė PC. Tuo skuba pasinaudoti žaidimų leidėjai THQ. Šiandien jie oficialiai pranešė, kad jų GTA tipo, atviro pasaulio veiksmo žaidimas Saints Row 2 atrieda ir į PC. Iki šiol, kaip ir Grand Theft Auto IV, buvo suplanuotos tik žaidimų konsolėms skirtos Saints Row 2 versijos.

Saints Row 2 žada būti dar niūresnis ir žiauresnis nei pirmoji žaidimo dalis. Ir vėl teks grįžti į išgalvotą, nusikaltimuose skęstantį didmiestį, pavadinimu Stilwater. Praėjo keli metai po to, kai pirmojoje dalyje Saints gauja įtvirtino savo dominavimą mieste. Su savo pilnai konfigūruojamu veikėju arba veikėja privalėsite vesti Saints gaują į naują, kruviną karą su trimis naujomis kaimyninėmis gaujomis, užsigeidusiomis kontroliuoti jūsų gatves. Kompromisų nebus!

Saints Row 2 netrūks naujovių. Pirmojoje dalyje žaidimas buvo paremtas misijomis ir internetine dviejų žaidėjų kooperacija. Dabar misijos praplėstos į pilną kampaniją, kurią visą galėsite sužaisti dviese su draugu.

Žaidimo kūrimu rūpinasi Volition Inc. studija, o jis pats turėtų išeiti jau šių metų spalio 14 dieną.

img_26011_saints_1_450x360.jpg

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=bUyM18YWHEQ[/youtubecom]

Šaltinis :

tech2.com/

Pcgames.lt

Google.lt

youtube.com

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele