Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

|TravianX.lt|Nauji startai kas 5 dienas|


steponasx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 165
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Jau pilna tu travianu... nesuprantu kam litus leidžia ant hostingo. Ir tokio žaidimo - nesąmonė. Pilna jau tų nesąmonių pridaryta. Kažkas paplatino ir varom.... Nueini ir žaidi ant originalo ir viskas

Tai tam ir kuria kad koks serveris tau patiko ten ir žaidi.

Redaguota , nario strategas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kiek kartu testavau , nei karto tai nebuvo ;DDDD

Hmm, ir sunku tavimi tikėti , visada žiūri, kaip apjuodint projektą...

Klysti. Šitas bugas išties yra.  Vakar buvau prisijungęs prie vieno vartotojo sąsajos, ir pamačiau jog keli resursu laukai po 16 lygį. ( Tačiau šis bugas išrenta gana retai, tačiau vistiek bugas.. )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Kiek juokingų priekaištų susilaukia savininkas :D Greitis geras, nes žmonės taip nubalsavo ir čia pradėti keitinėti greiti vos porai žmonių parašius, jog jis netinkas būtų absurdas.

 

Jeigu atnaujinimų nuolatos nėra, tai nėra blogai, priešingai, tai rodo, jog serveris iki galo yra sutvarkytas, jis stabilus. Čia gi travian'as.. negali atsirasti naujų karių, naujų pastatų ir panašių atnaujinimų, todėl pagrindiniai atnaujinimai yra, spėjų, dėl lag'o, dėl bug'ų ir t.t., jeigu viskas sutvarkyta, tai ir nebėra ką atnaujinti.

 

Dėl žmonių skaičiaus, tikrai gaila, serveris, bent jau mano nuomone, yra labiausiai prižiūrimas(turiu omeny tarp lietuviškų privačių travian'o serverių), normalus plus meniu, nėr jokių galimų karių pirkimo ir pan, admin'as griežtas, bet teisingas. Todėl norėtųsi, kad jame žaistų daugiau žmonių. Aš nenusimanau, ant kiek tai įgyvendinti yra lengva/sunku, bet tikrai siūlyčiau adminui padirbėti ir padaryti Ref sistemą, kuri priverstų žmones reklamuoti. Kiek esu žaidęs, drąsiai galiu teigti, kad geriausia ref sistemos principas yra toks: tavo pakviestas žmogus turi pasiekti tam tikrą pop skaičių, tam tikrai tiktų 1000 pop. Už tai jis gauna tarkim 50 gold'o. Dabar kiekvienas žaidėjes, norintis pasinaudoti paslauga už "už 250 gold'o, baigti daryti visus karius" (seniai čia lošiau, nesu tikras ar ta paslauga kainuoja dar tiek pat kiek ankščiau), turėtų pakviesti 5 žaidėjus, kurie pakeltų pop iki 1k. Manau, visi sutiks, kad jeigu jau pakeli pop iki 1k, tai jau esi gana užsikabinęs žaisti, esi pradėjęs statyti karius ir pan. Taip didėtų žmonių srautas, žaidėjai, kurie kviečia kitus žaidėjus būtų suinteresuoti, kad jie pakeltų iki tos 1k pop, reiškias jų nepultų, padėtų su resursais, gal į ally paimtų, atsirastų kažkokie kolektyvai. Na galėčiau čia rašyt ir rašyt apie neabejotiną tokios sistemos naudą ir nereiktų bijoti, kad čia daug goldo kažkas gaus ar mėgins gauti, nes svarbiausias dalykas servui daug žaidžiančių žmonių, jeigu tai įgyvendinama, poto galima mažinti goldo gavimo kiekį ar pan. Aišku, pradedant tokią sistema kurti pirmiausia reiktų apsidrausti dėl multi acc, kad nebūtų galima kurti daug acc iš vieno PC/IP, stebima ar tie pakviesti žmonės realus, o ne per proxy pakurti ir t.t. 

 

Pats asmeniškai sekantį raund'ą čia lošiu(taip išėjo, kad negaliu skirti daug laiko travianui, tad servas, kuriame nelošia daug žmonių automatiškai reikalauja mažiau laiko ir puikiai man tiks), kviečiu prisijungti ir kitus! ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek juokingų priekaištų susilaukia savininkas :D Greitis geras, nes žmonės taip nubalsavo ir čia pradėti keitinėti greiti vos porai žmonių parašius, jog jis netinkas būtų absurdas.

 

Jeigu atnaujinimų nuolatos nėra, tai nėra blogai, priešingai, tai rodo, jog serveris iki galo yra sutvarkytas, jis stabilus. Čia gi travian'as.. negali atsirasti naujų karių, naujų pastatų ir panašių atnaujinimų, todėl pagrindiniai atnaujinimai yra, spėjų, dėl lag'o, dėl bug'ų ir t.t., jeigu viskas sutvarkyta, tai ir nebėra ką atnaujinti.

 

Dėl žmonių skaičiaus, tikrai gaila, serveris, bent jau mano nuomone, yra labiausiai prižiūrimas(turiu omeny tarp lietuviškų privačių travian'o serverių), normalus plus meniu, nėr jokių galimų karių pirkimo ir pan, admin'as griežtas, bet teisingas. Todėl norėtųsi, kad jame žaistų daugiau žmonių. Aš nenusimanau, ant kiek tai įgyvendinti yra lengva/sunku, bet tikrai siūlyčiau adminui padirbėti ir padaryti Ref sistemą, kuri priverstų žmones reklamuoti. Kiek esu žaidęs, drąsiai galiu teigti, kad geriausia ref sistemos principas yra toks: tavo pakviestas žmogus turi pasiekti tam tikrą pop skaičių, tam tikrai tiktų 1000 pop. Už tai jis gauna tarkim 50 gold'o. Dabar kiekvienas žaidėjes, norintis pasinaudoti paslauga už "už 250 gold'o, baigti daryti visus karius" (seniai čia lošiau, nesu tikras ar ta paslauga kainuoja dar tiek pat kiek ankščiau), turėtų pakviesti 5 žaidėjus, kurie pakeltų pop iki 1k. Manau, visi sutiks, kad jeigu jau pakeli pop iki 1k, tai jau esi gana užsikabinęs žaisti, esi pradėjęs statyti karius ir pan. Taip didėtų žmonių srautas, žaidėjai, kurie kviečia kitus žaidėjus būtų suinteresuoti, kad jie pakeltų iki tos 1k pop, reiškias jų nepultų, padėtų su resursais, gal į ally paimtų, atsirastų kažkokie kolektyvai. Na galėčiau čia rašyt ir rašyt apie neabejotiną tokios sistemos naudą ir nereiktų bijoti, kad čia daug goldo kažkas gaus ar mėgins gauti, nes svarbiausias dalykas servui daug žaidžiančių žmonių, jeigu tai įgyvendinama, poto galima mažinti goldo gavimo kiekį ar pan. Aišku, pradedant tokią sistema kurti pirmiausia reiktų apsidrausti dėl multi acc, kad nebūtų galima kurti daug acc iš vieno PC/IP, stebima ar tie pakviesti žmonės realus, o ne per proxy pakurti ir t.t. 

 

Pats asmeniškai sekantį raund'ą čia lošiu(taip išėjo, kad negaliu skirti daug laiko travianui, tad servas, kuriame nelošia daug žmonių automatiškai reikalauja mažiau laiko ir puikiai man tiks), kviečiu prisijungti ir kitus! ;)

Tai vat skaitom čia keli ir juokiamės iš tavo pasakų.. :funny: Dėja čia nelabiausiai prižiūrimas serveris kaip tu sakai :funny: Tai tipo jei sakai kad serveris niekad nebus atnaujintas jis daug ko pasieks? Dėja. Jei jis niekad nebus atnaujinamas ir pasiliks tas pats š gabalas, visi iš jo išeis į naujesnius ir geresnius. Kiek esu čia matęs atnaujinimų nematau tikrai, galėtų bent kokį užrašą pakeist :funny: O kai nori atnaujinimų daug gali padaryti. Nuo proxy niekad pilnai neapsisaugosi [na nebent viena sistema kurią esu radęs, tačiau ji kainuoja ~80€ bet apsaugo pilnai kiek esu mėginęs] tad galima sakyti ref sistema nors ir su 1k pop taptų bevertė kadangi toks greitis yra gan didelis. Serveris su tokiu greičiu niekad bus rimtas, kadangi rimti žaidėjais neis į tokį greitį, nebent vaikai 13 metų eis paferiminti kitų vaikų :mucha: Dėl serverio greičio kalbi kad viskas gerai, nors taip nėra. Visi nori greito, o adminas kaip vaikas ir klauso visų.. turi turėti savo nuomonę ir ką nors daryti.. O dabar paprašyčiau goldo 20, spėju ir duotų už gražius žodelius supergames.lt :mucha:.

Paskaičius tavo pasakėlę laipsni, supratau kad už 100 goldo geriau parašyčiau, tad Travianx.lt kitą kartą kreipkis į mane :taika:

Ir kam kvieti kitus žmones, jei bus jų daug, ir neturėsi laiko žaist?

Ir dabar nepradėkit primesti mano serverio kad aš visada sakau kad jis be bugų ir yra geriausias... šalalalalalal kalbas į šoną, aš tik sakydavau kad jis yra vienas iš rimtesnių konkurentų kitiems serveriams [kurių nebūdavo].

Ir sėkmės duodant rep-, kiekvienas turim savo nuomonę, ir ją išsakom. :bebe:

p.s redaguoju pranešimą kadangi šovė į galvą klausimas Laipsniui.

Giriam serverį kad jis toks geras ir be kladų, tiesiog puikus, tai kodėl jame nėr žmonių tada? Jei jis būtų puikus tada ir būtų daug daug žmonių kurie tiesiog žaistų ir rašytų čia puikius komentarus, tačiau neee, tu vienas taip rašai :)

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...