Peršokti į turinį

Help


manchyy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi galvoju kodėl man vis mėto bluescreen'ą? Aš vis jeigu žaisdavau vis kas 20 min mėtė ir windowsai palūžo. Tada perrašiau viską susitvarkiau, viskas veikia. Turbūt neužilgo vėl pradės mėtyti.

Kompiuterio modelis :

TOSHIBA SATELLITE P205-S6347

Ačiū už pagalba iš anksto :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi galvoju kodėl man vis mėto bluescreen'ą? Aš vis jeigu žaisdavau vis kas 20 min mėtė ir windowsai palūžo. Tada perrašiau viską susitvarkiau, viskas veikia. Turbūt neužilgo vėl pradės mėtyti.

Kompiuterio modelis :

TOSHIBA SATELLITE P205-S6347

Ačiū už pagalba iš anksto :)

Perasyk windows. Pades. Man ir taip buvo seniau . Nezinojau ka daryt. Tai teko persirasyti windows. :)
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perasyk windows. Pades. Man ir taip buvo seniau . Nezinojau ka daryt. Tai teko persirasyti windows. :)

Tai turbūt kai užeis ta suškita manija tai teks perisrašyti eilinį kartą.

Galėtum parodyti kaip atrodo tas bluecreen?

Kažkas tokio :

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRe0e0iFhU5HnH4W-EPk1ZKOkgRBP3FjGZQOfBNDr2lGGzlOkV4

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai turbūt kai užeis ta suškita manija tai teks perisrašyti eilinį kartą.

Kažkas tokio :

http://t0.gstatic.co...fBNDr2lGGzlOkV4

Man seniau budavo toks kaip pas tave ekranas arba juodas visas. :D Jai netingi ir moki , tai persirasyk windows. Ir turetu susitvarkyt. Arba su draiveriais negerai kazkas. Nu net pats nezinau :/
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man seniau budavo toks kaip pas tave ekranas arba juodas visas. :D Jai netingi ir moki , tai persirasyk windows. Ir turetu susitvarkyt. Arba su draiveriais negerai kazkas. Nu net pats nezinau :/

Tai dabar viskas gerai yra. Bet jei užeis vėl tai turbūt išprotėsiu :|
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...